Teramind היא תוכנת ניטור עובדים המציעה מעקב אחר זמן ומעקב אחר פעילויות. למוצר תכונות נוספות כגון היכולת להפעיל עד עשרה שולחנות עבודה מרוחקים בו זמנית, לעקוב אחר עבודת העובדים בזמן אמת ולהגדיר אזעקות בזמן אמת לפעילויות ספציפיות. Control.io הוא שילוב של ערכי פרודוקטיביות וניטור עובדים מעמיק המייצג הלך רוח חדש מבחינת פילוח, הקלטת וידאו בזמן אמת, סטרימינג חי וסנכרון הקשות ומסלולים.

Teramind

כלי לניטור עובדים המספק מעקב אחר זמן ומעקב אחר פעילויות, נותן למנהלי מערכת ליצור ולאכוף מדיניות ספציפית, להגביל את התנועה לאתרים ספציפיים ולהתריע בפניך על התנהגות משתמש בעייתית. עם תכונות המאפשרות לך לעקוב אחר פעילות העובדים כגון תנועות עכברים, הקשות והקלטות מצלמות אינטרנט תוכל לוודא שהצוות שלך עובד על המחשבים שלהם כשהם טוענים שהם עושים זאת. Hubstaff היא תוכנת ניטור עובדים מרחוק המשלבת צילום מסך ומעקב אחר זמן עם דיווח אוטומטי כדי לפשט את העבודה מהבית ולהפוך את העובדים לאחראים יותר.

כלי תוכנת ניטור עובדים מועילים בכדי לקבל סקירה של כמה זמן עובדים מבלים באפליקציות שונות ומבצעים פעילויות שונות

תוכניות מסוימות מאפשרות לעובדים לדווח בעצמם על הזמן המושקע במשימות שונות, בעוד שאחרים מתעדים זאת עבורם. כלי ניטור עובדים יכולים לספק הדמיה של נתונים במבט חטוף, כגון פסי פרודוקטיביות המפרטים עד כמה אפליקציה היא פרודוקטיבית או לא פרודוקטיבית, רשימות אחוזים ודירוגים המראים כיצד משתמשים פעילים או לא פעילים משתמשים באפליקציה.

כשאתה חושב על תוכנה

זכור כי ניטור עובדים חורג מהפונקציונאליות המרכזית של שעון-אין, שעון-אאוט וניהול עומסי-עבודה. באמצעות תוכנת ניטור עובדים למעקב אחר זמן, ניהול יעילות ועבודות אחרות ניתן להשתמש, כלי ניטור רשת מתמקדים בפעילות הכוללת של רשתות ה- IT ומחפשים דפוסים המרמזים על איומי אבטחה.

בעזרת Workpul

המכונה לוח מחוונים בזמן אמת, תוכל לראות כיצד חברי צוות עובדים יחד, לזהות צווארי בקבוק וליישר את מיקוד העובדים, והיתרונות של תוכנת ניטור עובדים למנהלים ולמנהלים ברורים. אם אתה חושב שהצוות שלך פחות פרודוקטיבי, ניטור עובדים יכול לבודד את הגורמים ליעילות מוגבלת ולאפשר לך לפנות לצוות שלך עם נתונים ולא ניחושים.
כדי לקרוא עוד מידע בתחום של תוכנת מעקב אחרי עובדים מומלץ להעיף מבט ב- fillva.com

תוכנת מעקב אחר עובדים יכולה לשמש להקלטת פעילויות דיגיטליות של עובדים מרוחקים במכשירים בבעלות החברה

תוכנות מעקב מסוימות הן כפתור מפתחות, כלומר הן רושמות כל הקשה על מקשי העובדים המרוחקים שלך. תוכנת הזמן והנוכחות לעובדים מסייעת בניהול עם לוחות זמנים פנימיים וחיצוניים, נתוני נוכחות ומיקום העובדים.

תוכנת מעקב יכולה גם לצלם צילומי מסך של מכשיר של עובד כך שמעסיקים יכולים לראות מה העובדים שלהם רואים על המסכים שלהם

תוכנת ניטור מרחוק בזמן אמת מספקת דרך לראות מה העובדים עושים כרגע, באילו אתרים הם מבקרים ובאילו אפליקציות הם משתמשים. שלבי הניטור והניטור כוללים מעקב אחר פעילות העובדים באינטרנט, דוא"ל, צ'אט ואפליקציות, מעקב אחר אתרים שביקרו בהם, יישומים בשימוש, העברת מסמכים והעלאה וכו '.

תוכנת זמן ונוכחות של עובדים מאפשרת לכם לראות מי עובד על משימה או פרויקט מסוים

כמה זמן הם עובדים עליו ומתי הם עובדים עליו. מפיק הפעלות מוקלטות ופעילויות זמן שניתן לעקוב אחרין בפלטפורמות ומכשירים מרובים עבור עובד בודד ותעודותיו.

הדיווחים הקיימים בתוכנת ניטור העובדים מראים אילו חלקים מהיום היו היצרניים ביותר לצוות או לעובדים בודדים

ועד כמה הייתה חשובה העבודה לזמן שהוקצה להם. הדוחות מפרקים את הנתונים כך שאם צוות אחד הוא פרודוקטיבי יותר מהשני, יש לעבד שיפורים בזרימת העבודה מבלי להגדיל את זמן ההמתנה. WorkPuls הוא כלי ידידותי למשתמש המאפשר למשתמשי הקצה להפעיל תכונות ניטור המתאימות ביותר לצוותים מבוזרים ולמצבים בהם ניטור של 9 עד 5 פעילויות אינו אידיאלי.

כעת, לאחר שאתה מוכן להשתמש בתוכנת מעקב אחר עובדים מרחוק, חשוב לדעת כיצד להציג זאת לצוות שלך. זהו המדריך האולטימטיבי לאפליקציות זמן ונוכחות, בין אם מדובר במעקב אחר זמן ונוכחות בסיסי או תוכנות מתקדמות יותר.

תוכנת מעקב אחר מעסיקים קיימת כבר שנים

אך עם הרבה יותר אנשים שעובדים מהבית וממקומות עבודה רבים חוששים שהם לא יהיו פרודוקטיביים בסלון שלהם כמו במשרד, חלק מהמעסיקים פונים בפעם הראשונה לתכניות ניטור פעילות לעובדיהם, בין אם ירצו ובין אם לאו. אחרים רואים בכך דרך לוודא שהעובדים מבצעים את עבודתם ולא מבזבזים זמן בפייסבוק, אך אינם בוטחים בעובדיהם שיעשו זאת ללא פיקוח. פתרון אחד הוא השימוש באפליקציות מעקב שקופות כמו Hubstaff, העוקבות אחר השימוש בשעון עובדים בעבודה.

למעשה

החברה מעריכה כי פעילויות שאינן קשורות לעבודה עולות לחברות 13.4 מיליארד דולר בשנה, ותוכנת ניטור פעילות העובדים שלה עונה על השאלה כיצד להגדיל את הפרודוקטיביות באמצעות ניטור בזמן אמת ותרשימי דקות מדויקים המודדים פרודוקטיביות אישית, צוותית וארגונית. תוכנות מסוימות לניטור מחשבים כעובדה שיכולה לחזק את תרבות הצוות על ידי זיהוי שחקנים ולא עובדים שגוררים את הצוות. חששות לגבי פרטיות מקום העבודה ומעקב אחר עובדים אינם נדירים.

בנוסף לתכונות הניטור הסטנדרטיות

יש לך גם גישה לתוכנת Interguard למניעת אובדן נתונים. ל- Interguard יש מנעולים של נקודות קצה ויכולות אחזור נתונים, מה שאומר שאתה יכול לאחזר נתונים עסקיים ממכשירים נעולים או מעובדים שמנותקים מהעסק שלך.