DEKO 200Y זהו כלי רב-תכליתי המתאים לריתוך פלדה, נירוסטה, אלומיניום וחומרים מתכתיים אחרים. עם מכשיר זה אתה מקבל אוסף מרשים של חלקים כולל פנס,  כבל קצה מגע, מהדק קרקע, מתאם תקע, וסת גז, מסיכת פנים ומברשת שבב.

איך לבחור רתכת? מה הם הדגשים, והאם לבחור במיג טיג או אלקטרונית

חוט שטף וזרבובית ריתוך כדי להוסיף לתקציב הריתוך שלך בעת בחירת המכונה שלך. אם אתה עובד עם חומרים עבים יותר הדורשים חדירה עמוקה יותר, קנה רתך מוט. השתמש בזרם ביתי של 1.15V / 20 אמפר לריתוך פלדה עדינה של 1/8 אינץ 'עם חוטי שטף.

מכונות ריתוך נטולות גז פופולריות בקרב הצרכנים מכיוון שהן קלות לשימוש

מהירות, מהירות ומהירות טובות יותר בקשת והן הכלי המושלם לריתוך. אבטחת מתכות גז (המכונות גם רתכות MIG, רתכות גז-מטאל-ארק או GMAW) הן הריתכים הנפוצים ביותר הידועים ביעילותם באיחוי של כל סוגי המתכות לשימוש ביתי ותעשייתי. הם מתחרים עם רתכי הבר המצליחים TIG (Tungsten Inert Gas Tungsten Welding).

ברכישת רתכת יש לשים לב האם זו רתכת מיג טיג או אלקטרונית רגילה

מכונות אלה מציעות צדדיות רבה יותר ומאפשרות לך להשתמש בשלושה תהליכי ריתוך שונים ולבצע ריתוך MIG וריתוך TIG, כמו גם את כל תהליכי הריתוך. זה תלוי ברמת הריתוך שלך, אבל אם אתה מנוסה ורוצה להתחיל לרתך עם גז אינרטי מתכתי, זו כנראה הרמה שאתה רוצה לנסות.

הפונקציה של רתך יחיד אטרקטיבית מאוד

אך רתכי מיג רב תכליתי יקרים יותר מאשר רתכים קונבנציונליים, אך המאמץ הנוסף שווה את זה אם קונים שלושה רתכים שונים לטריק יחיד. רתכים ביתיים מרובי-תהליכים של YesWelder הם מכונות כניסה כפולות הפועלות ב -120 וולט או 240 וולט ומגיעות ל -160 אמפר (120 וולט) או ל -200 אמפר (240 וולט). אתה יכול לרתך פלדה עבה יותר מ 3/16 אינץ 'לכניסת 120 וולט ועובי 1/4 אינץ' אם היא מופעלת באמצעות 240 וולט.

רתכת אלקטורנית DEKO 200Y

הוא מכונה אידיאלית לתרגול טכניקות ריתוך מושלמות, דקות ומפורטות. איסטווד מציעה הנחות ברכישת רתכי MIG-180 MIG עם אקדחי ריתוך מאלומיניום. מכונת ריתוך MIG רב-תכליתית זו מציעה לך מגבלה נמוכה של 30 אמפר לפח ולמד 24, המושלמת לעבודות גוף, צינורות, תיקוני גינה וכלי עבודה.

רתך הובארט 500559 Handler 140 MIG

הוא רתך רב עוצמה המתחבר לשקע 115V סטנדרטי ומאפשר לך לרתך עד פלדה עד 1/4 אינץ 'בקלות, עם ביצוע חזק ביותר ממדרגה ראשונה ומוגן בחמישה מרשימה -אחריות לשנה. מכונות הריתוך 210 MVP MIG של Hobart Handlers יכולות לחבר עד 3/8 אינץ 'פלדה בפעולה אחת כאשר הם מחוברים לשקע 115V או 230V ומגיעים עם מערכת גלגלים מהירה לשחרור ואחריות לשלוש שנים. רתכי ה- MIG של הובארט הם בעלי מהירות הזנת חוטים בלתי מוגבלת, ומעניקים לך שליטה רבה יותר על האופן שבו אתה משיג ריתוכים חלקים וללא רבב, לא משנה מה אתה עושה.
כדי לקרוא עוד מידע על רתכת ביתית מומלצת באפשרותך לבדוק כאן: deko-israel.com

למתחילים

מכשיר DEKO 200Y זו הבחירה המושלמת. רתך ריבוי תהליכים מציע את האפשרות ללמוד את כל צורות הריתוך ברכישה אחת. בנוסף לריתוך מקלות TIG של חומר בעובי של 1/4 אינץ ', רתך הלוטוס יוצא הדופן יכול לחתוך פלדה עדינה לעובי מרשים של 3/4 אינץ'. משמעות הדבר היא שבמקום מכונה נפרדת, מכונת ריתוך הלוטוס עצמה כלולה במשלוח.

אחת מנקודות המכירה של DEKO 200Y 

היא זמן ההגדרה של 10 הדקות, לוח הבקרה הפשוט והתצוגה הדיגיטלית שיעזרו לריתוך למתחילים. רתך הליבה השטף של פורני איזי ריתוך קל הוא מכונת ריתוך שטף כך שלא תקבלו את אותה איכות הריתוך כמו של מיג, אך תחסכו כסף רב עם מכונה זו. אתה יכול לרתך יריעות פלדה בגודל 1/4 אינץ ', והוא שוקל כל כך שאתה אפילו לא צריך לקנות עגלת קניות כדי להכניס אותו.

DEKO A160 רתך זה נחשב לריתך הזול ביותר שלו הוא זול יותר מאשר רתכים ביתיים דומים. זוהי בחירה טובה למתחילים ולמתחילים, קלה לשימוש, בעלת מהירות הזנת חוטים מתכווננת והיא חזקה מספיק לרתך פלדה עבה עד 1/4 אינץ '.
למידע מורחב בתחום של קנייה ומכיר תחביבים נא לגלוש לאתר streetmarket.co.il

עם טווח הספק של 10-200A

רתך DEKO 200Y מרובה-תהליכים נדרש לנצל באופן מלא את שקעי הבית המקובלים. אם אתה חובב מוסך המחובר לשקע של 1.5 אמפר, הוסף זאת לרשימת מייבס שלך. עם ממדיו הקטנים והניידים, פעולת 110 וולט ומחיר נמוך, זוהי האפשרות המושלמת עבור רתכים רבים שאינם חדשים בריתוך או בעבודה על פרויקטים פשוטים של הבית.

דקו 200Y

הוא אחד ממכונות הריתוך הפופולריות ביותר של MIG לבעלי בתים ויש לו מספיק כוח לרוב העבודה שתוכל לבצע בבית או בחנות. עם מחזור חובה של 20 אחוז ב 90 אמפר, יש הרבה זמן לבצע תיקונים ומטלות ביתיות אשר פחות נוטים לדרוש רתך. רתכת ריבוי התהליכי DEKO 200Y  משמשת כאשר אתה זקוק לתפר ריתוך MIG-Stick.
למידע מורחב אודות תחביבים נא לגשת לאתר bjump.co.il

עם תפוקות הנעות בין 2.5 ל -200 אמפר

דקו 200Y מסוגל לעשות עסקים עם חומרים רבים ושונים. בעוד שהנוחות והניידות משופרים, יש לקחת בחשבון כמה משתנים שהופכים אותה לאופציה נהדרת עבור רתכים חדשים, במיוחד אם אתה מתמקד בכישורי הריתוך שלך ומשחק עם תערובות גז. חלקם דורשים ניידות מוגבלת, כמו שחלקם דורשים ריתוך עם פלדה עדינה.

 

כדי למצוא את מכונת הריתוך המושלמת, יש לשקול בבית דברים כמו גודל, משקל, קלות הרכבה ומיומנויות רתכות. כאשר מחפשים את מכונת הריתוך הטובה ביותר לשימוש ביתי, חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו תקציב, דרישת מתח ועומס עבודה המיועד. בנוסף, אולי כדאי לחשוב האם יש צורך במכונה לצורך ריתוך TIG, מיג, מוט, שטף או הליבה.

במאמר זה נסתכל על רתכי ה- MIG הטובים ביותר עבור 3 סוגים שונים של רתכי MIG

כדי לראות מה מתאים ביותר לדרישותיך. מכונת ריתוך MIG רב תכליתית: סוג זה של מכונת ריתוך MUG היא מכונת ריתוך MIG רגילה לריתוך פלדה ואלומיניום. זה מושלם לריתוך פלדה עדינה ואלומיניום, דקו 200Y אמפר MIG היא הבחירה המובילה שלנו בסוג ריתוכים זה.