סוף שנת הלימודים הוא זמן מצוין לתת מתנה ולהגיד תודה לאדם שהיה דמות משמעותית בחיי ילדך. הנה כמה רעיונות למתנת סוף שנה למורה ולגננת.

מורים, מורות, גננים וגננות (וגם סייעות!) מבלות שעות עם הילדים שלנו, דואגות לחינוך ולטיפוח שלהם. לתת למורה ולגננת משחק חשיבה מעץ של סמארטווד זאת דרך טובה להגיד לה תודה.

יופי: המשחקים האלו הם משחקים יפים ואסתטיים. אפשר לשים אותם לקישוט בבית. הם יכולים גם להיות מונחים בסלון ואנשים ישחקו איתם פשוט כי הם שם!

עלות: משחקי חשיבה מעץ הם מתנה לא יקרה. העלות שלה היא כמה עשרות בודדות של שקלים, בדרך כלל מ-30 ש"ח ועד 150 ש"ח. אפשר לקנות מתנה כזאת לבד ואפשר לחבור כמה הורים ולקנות מתנות לצוות החינוכי ביחד.

הערכה: מתנה היא קודם כל דרך להגיד תודה ולהביע הערכה. המשחקים האלו מביעים הערכה לשכל של המוות החינוכי. מורות וגננות לא מספיק מקבלות הערכה על השכל שלהן. מזתכלים עליהן כבידור או כבייביסיטר אבל מדובר בנשים עם תואר והשכלה.

סבלנות: המשחקים האלו גם מעריכים את הסבלנות שהן השקיעו בילדים שלכן.

הקדשה: המשחקים האלו הם משחקים יפים, אבל מה דעתכם להוסיף להם גם הקדשה שתהפוך אותם ליותר יפים וליותר אישיים? לכתוב "למורה המצויינת" או "תודה לגננת".

כמה רעיונות:

את כל המתנות אפשר למצוא בחנות משחקי חשיבה מעץ של סמארטווד.

טנגרם לב הוא משחק חשיבה מעץ. המטרה שלו היא לסדר את חלקי הפאזל בצורת לב. אפשר לשחק במשחק ביחיד או בזוג. צורת הלב נועדה להביע את האהבה וההערכה שלכם אליה וגם את ההאהבה שלה לילדים שלכם.

עוד רעיון הוא מנקלה. משחק פופולרי מאוד שאפשר לשחק בזוג. זה משחק עם גומות, בכל גומה מניחים 4 אבני משחק. כל תור כל שחקן בוחר אבנים מאחת הגומות שלו ומפזר אותן חרוז אחד בכל גומה גל בצד שלו וגם בצד של היריב. מדלגים על הקופה של היריב. אם החרוז האחרון מונח בקופה שלך זכית בתור נוסף. זה משחק זוגי, הוא יכול להיות סימבולי פחות אבל זה משחק החשיבה מעץ לזוג הכי פופולרי בעולם ואנחנו בטוחים שהמורה או הגננת יהנו לשחק את המשחק בבית!.