בהתאם לארגון המארח ולמיקוד בתעשייה, אחד או יותר אלמנטים מתאימים למפתח מרכזי. על הדובר המרכזי להתמקד בחדשות ארגוניות, בפיתוח מוצרים ובשינויים ברחבי הענף. ללא קשר לסוג האירוע, על הדובר המרכזי למסור כתובת של מדינת האיחוד על מנת להבטיח שהקהל יתחיל את האירוע באותו דף.

דוברים מרכזיים מניעים מעניקים השראה ומניעים את הקהל באמצעות סיפור סיפורים

הומור, צמצום עצמי ודגש על ערכים אנושיים. נאומי מוטיבציה מעוררים אחרים לחשוב בגדול, לחדש, לקחת סיכונים, להתנסות ולהגשים את חלומותיהם. ההרצאות של דוברי המוטיבציה סובבות לרוב סביב נושאים מסוימים כמו בניית צוותים, כוח אישי ואקטיביזם.

על פי סוכנות התקשורת Boost

דוברי המוטיבציה הם אנשים הפתוחים לחוויות העבר שלהם ונותנים לקהל שלהם לקחת אותם למסע גילוי. דוברים מרכזיים מניעים משכנעים את הקהל שלהם ללא אגו ונותנים לקהל לחלום ולהתלהב מהאפשרויות של חזונות עתידיים. הם מעולם לא העריכו דבר יותר מדבריהם, לא רק כדי לשנות חיים, אלא גם כדי להציל רבים.

שינג'יני פרסמה את זיכרונותיה הראשונים, שינג'יני, בגיל 26. הספר והנאום הציבורי שלה עוררו השראה רבים לעשות שינויים גדולים בחיים ולעסוק בדברים בחיים שממלאים אותם ומשמחים אותם.

במשך יותר מ -20 שנה

רובין שארמה הציע תובנות לגבי חברות ברמה עולמית כמו GE, Microsoft, FedEx, PwC, Oracle, NASA, University of Yale ו- YPO. ג'ון גורדון הוא סופר רב-המכר והדובר המרכזי שעבודתו על מנהיגות חיובית עוררה השראה לקהלים ברחבי העולם. רבי המכר שלו כוללים את אוטובוס האנרגיה, מחנה אימונים לנגרים, איך אתה מנצח בחדר ההלבשה וכוחה של מנהיגות חיובית.

ג'ובן גלזגו הוא נואם בעל יכולת מולדת לעורר ולהשיג ללא פשרות. עבודתו כנואם מוטיבציה, מאמן, מחבר ויזם מאפשרת לאחרים לגלות את מטרתם בחיים על ידי התבססות על סיפורו עצמו של התגברות על כאב ויצירת כוח והגשמה.

הוא נשא נאומים מרכזיים ליועצים, מנהיגים עסקיים, ספורטאים וספורטאים מובילים בכל התחומים ונותן טיפים כיצד להפוך למה שאתה. הוא מארח את הפודקאסט המדורג ביותר מדורגת חוויית מנהיגות מדבקת, המפגיש מנהיגים מכל שכבות האוכלוסייה. הוא מחברם של יותר מ -70 ספרים שתורגמו לעשרות שפות.

הוא הסופר הנמכר ביותר של מספר ספרים, כולל העולם כפי שאני רואה אותך, וחבר בהיכל התהילה המבצעת של איגוד הדוברים הלאומי. למרות שהוא נתקל בבדרן, הוא לא דובר התאגיד המקצועי האופייני. ההתמקדות שלו היא באחריות אישית וחורגת מהמוטיבציה להשיג רווחה אישית.
למידע נוסף על רמקולים מקצועיים לכל מטרה ומיוזיק סטור פרו באפשרותך לבקר ב- audiovideo.co.il

לקרול רוט ניסיון של למעלה מ -20 שנה כיועצת ניהולית

משקיעה וכנואמת, והיא הכותבת הנמכרת ביותר של משוואת היזמים בניו יורק טיימס. היא גם מטפלת, אישיות רדיו וטלוויזיה ומחברת מספר ספרים, כולל אושר, עסקים רציניים והחיים קלים: למה זה לא קשור לאנשים אחרים. כרמין גאלו היא מחברת שמונה ספרים ונבחרה על ידי הופינגטון פוסט לאחד מעשרת המומחים המשפיעים ביותר. ברוכים הבאים ללשכת הדוברים מעוררי ההשראה, ביתם של דוברי המוטיבציה המקצועיים הטובים בעולם. אנו מייצגים אלפי הדוברים המרכזיים המובילים בצפון אמריקה והסגל שלנו מציג כמה מרמות הכישרונות הגבוהות ביותר שיש לתעשייה שלנו להציע, המכסים מגוון רחב של נושאים בתשלום.

מאז 1997

לשכת הדוברים מעוררת ההשראה, ביתם של דוברי המוטיבציה המקצועיים הטובים בעולם, הביאה ללקוחותינו בארצות הברית, קנדה ואירופה דוברים מרכזיים ברמה עולמית. אנו תומכים בצוותי ניהול אירועים במציאת דוברי המוטיבציה הטובים ביותר לאירועים ארגוניים.

רשימת דוברי המוטיבציה היוקרתית שלנו כוללת דוברי מוטיבציה מארצות הברית ומהעולם

אתה יכול ללמוד מהדוברים המרכזיים הראשיים אם אתה בתפקיד מנהיגות בחברת Fortune 500 או רוצה להניע את עצמך או צוות קטן של אנשי מקצוע ממוקדים לעלות לשלב הבא.

הדובר המרכזי הנכון יכול להקליט את המסר שלך

לארוז אותו מחדש ולהעביר אותו לאנשיך בכוח ובאנרגיה שאין שני לו. קול חיצוני לא יכול רק לעזור לך להעביר את המסר שלך, אלא הוא גם יכול להגביר את המוטיבציה, לשנות את הלך הרוח שלך ולספק אנרגיה והשראה לאנשיך. חפש מסרים מרכזיים וממוקדים של גברים ונשים חזקים בעסקים, ספורט ובידור בכדי לתת לך ולעובדים שלך את הכלים הדרושים להם כדי ליצור את היתרון התחרותי הדרוש לך כדי להצליח.

מצא שהדובר הנכון יכול לעשות את ההבדל בין אירוע בלתי נשכח לאירוע בלתי נשכח – בין אם אישי או מקצועי, חינם או בתשלום. ב- Mena Speakers אנו מסייעים לארגונים להזמין דוברים לאירועים שלהם במשך מספר שנים.

המטרות המשותפות של דוברים מקצועיים הן לייצר תמיכה והתלהבות בנושא או יוזמה מסוימת

להבטיח כי הצוותים נמצאים באותו דף ולהראות כיצד ארגונים ויחידים יכולים להתמודד עם אתגרים ולהעניק מצוינות. המנחים רוצים להציע תובנות ונקודות מבט חדשות, לחולל שינוי במנטליות ולספק כלים מעשיים המאפשרים לצופים לאמץ טרנספורמציה מקצועית וצמיחה אישית.

דוברים מכל התחומים מעבירים מסרים מעוררי השראה בצורת נאומים מרכזיים

מפגשי פריצה, סמינרים וסדנאות. התוכניות נוגעות במגוון נושאים מקצועיים: ניהול שינויים, מנהיגות, מכירות, עבודת צוות, שיווק, ולעתים קרובות הרבה יותר הדוברים הם מומחים, מובילי מחשבה או מחברים רבי מכר שאמינותם היא המפתח לאמון הציבור. מרבית משתתפי הכנס זוכרים דובר מפתח נהדר ששמעו מאנשים שהגיעו הביתה עם המסר שלהם בצורה כלשהי, בין אם זה אותנטיות בסיפורם, ידע יקר בתעשייה, הומור טוב או חד מחשבה.

דוברים מרכזיים נותנים את הטון לפגישה

מחברים את המשתתפים למטרות הפגישה, מחלקים את היום למפגשי פריצה מלאים, מאגדים קבוצות לדיון וחדשות ויצירת כל מיני פעילויות אינטראקטיביות מהירות. מומלץ לחפש אחר הדוברים המרכזיים והרמקולים הטובים ביותר, שלא לדבר על איגוד הדוברים הלאומי ועל הכינוי Certified Speaks Professional (CSP), שראוי לכבוד להיות דובר מקצועי (פחות מ -12 אחוז מהדוברים המשתייכים ל -14. איגוד חברי העמותה לדוברים גלובליים נושא את הכינוי CSP). משרדי רמקולים הם משאב נהדר עבור רמקולים חמים בנושאים ספציפיים ולראות דוברים מקצועיים רבים בפעולה.