רוב הגברים מכירים ויאגרה, שהייתה תרופת ה- ED הראשונה שיצאה לשוק בשנות התשעים. קמגרה היא תרופה שאושרה באופן רשמי לטיפול ב- ED בקרב גברים ומשמשת אלפי חולים ברחבי העולם. הוא יליד הודו והוא זמין כג'לי בצורה אוראלית או טבלית במינונים של 20 עד 100 מ"ג.

אם כבר מדברים על ממתקים, קמגרה ג'לי אוראלי זמין בטעמים שונים, אז בחרו את הטעם המועדף עליכם. אם אתם מרגישים שלרוב הגלולות יש טעם תפל או אם אתם צריכים לבלוע אותם מהר ככל האפשר, לעסו את הפרי – ג'לי בטעם – ותהנו ממנו עם כוס קפה.

בשל עלותו הנמוכה והשימוש הקל בה, הוא הפך בשנים האחרונות לטיפול פופולרי ביותר בזיקפה.

כבונוס נוסף

אתרים כמו בית מרקחת לויד ומציע רופאים מקוונים מציעים גם את Vardenafil, שהוא נוח ודיסקרטי יותר מאשר ביקור אצל רופא המשפחה. אם אתר אינטרנט או ארגון מוכנים למכור קמגרה ללא מרשם, לא תהיה להם שום חשש למכור תרופות מזויפות, ולכן לא יהיה צורך בגברים לבקר באתרים לא חוקיים או מסוכנים. הרפואה בתפקוד לקוי של זיקפה כה פופולרית כיום, עד שהיא הבחירה הראשונה עבור גברים רבים בבריטניה ובעולם. הטיפול הגנרי המורשה במחיר סביר Sildenafils זמין כעת ועזר למיליוני גברים לשפר את ביצועיהם המיניים באמצעות טבליות הוויאגרה המותג.

אתה יכול לקנות טבליות Kamagra באופן מקוון במחיר נמוך עוד יותר ללא צורך במרשם

ובמקרים מסוימים רבים כל כך עשו את הבחירה לטובתך לאחר שניסו פעם אחת את הכלי הייחודי הזה. למרות שוויאגרה גנרית, המוצר נמכר במגוון צורות שונות, כולל 100 מ"ג, 200 מ"ג ו 500 מ"ג. זה יכול להיות הרבה יותר זול מהתרופה המקורית לקנות אותה באינטרנט או בבית המרקחת.
עבור עוד פרטים נוספים על קמגרה סוכריות יש להעיף מבט ב-

אם אתה מתקשה להשיג זקפה

כשאתה קונה טבליות של קמגרה, יש לך סיכוי לקבל זקפה שאתה נהנה ממנה, במיוחד אם אתה קונה סינטרואידים (75 מק"ג). אם אתם אוכלים ארוחות גדולות לאחר נטילת הטבליות, לוקח יותר זמן להתאמן, אך יתכן ותקבלו רגישות מוגברת. יתכן שיש לך עלייה ביכולת שלך ללקות בתפקוד לקוי של זיקפה, מבלי שתצטרך ליטול את טבליות הקמגרה 100 מ"ג על ידי נטילה.

כדי למזער את הסיכון לדימום בתנוחה, ניתן ליטול ג'ל אוראלי של קמגרה רק לאחר שהשגת ייצוב של המודינמיקה שלך. כמו בכל תרופה, ישנן כמה תופעות לוואי קלות, חריגות ונסבלות היטב. תמיד יתכן שתחוו כמה מתופעות הלוואי הללו – אך בדרך כלל נסבלות היטב. אם יש לך צורה טבעית של תפקוד לקוי של זיקפה ואתה רוצה לקנות קמגרה כדי לקבל משמעות אחרת בחיי המין שלך, אינך צריך לקחת את כל הטבליה של 100 מ"ג של קמגה. במקרים הבאים, לא הייתי ממליץ עליו כחלופה ל 100 מק"ג ג'לי דרך הפה, אלא כתוסף.

לאורגניזמים המגיבים לקמגרה ללא תופעות לוואי, חלק את הגלולה לשניים, קח 50 מ"ג סילדנאפיל ולקחת אותה כתוסף בצורת כמות קטנה של ג'לי דרך הפה.

נראה כי ריבה של קמגרה דרך הפה טעימה כמעט כמו ממתק שמפתה לגברים שעדיין לא בקשר עם ילדיהם

נראה שזו אפשרות אטרקטיבית מכיוון שהיא עובדת בדיוק כמו ויאגרה, אך היא מהווה איום של בחירה וניתן להפוך אותה בקלות לחתיכת ממתק. אני בעד להסתיר את העובדה שאתה משתמש בתרופת ED מבן הזוג שלך. שתי התרופות יעילות באותה מידה בגלל ההפרה, ושתי התרופות יכולות לגרום לך לקחת ולצרוך את התרופה מבלי ליטול אותה. ניתן לקנות מסטיק קמגרה לשילוב פסיכולוגי וביולוגי במגוון טעמים כמו שוקולד, וניל, שוקולד צ'יפס, חמאת בוטנים וג'לי.

צריכת טבליות קמגרה במהלך פעולה עלולה להוביל לתפקוד לקוי של זיקפה ו / או הפרעה בתפקוד המיני, במיוחד כאשר נוטלים אותה בשילוב עם תרופות אחרות כגון ויאגרה או תרופות אחרות דרך הפה.