קמגרה או שמא באנגלית KAMAGRA מוכר בתור תוצר / מותג של חברת התרופות ההודית AJANTA PHARMA, התכשיר המוכר מכל מתוך משפחת מוצרי קמגרה הינו קמגרה ג'ל

קמגרה ג'ל

קמגרה הינה לאמיתו של דבר תחליף ויאגרה המכילה את חומר הפעיל המוכר מ-ויאגרה – סילדנאפיל, שמיועד לשיפור והעצמת הזקפה ולטיפול יעיל באין אונות. להבדיל מויאגרה קמגרה משווקת בצורות מגוונות אך הצורה המוכרת ביותר הינה קמגרה ג'ל (באנגלית:  KAMAGRA ORAL JELLY).

בישראל יש כאלו שרושמים קמגרה ויש כאלו שכותבים קמגארה אך כולם מתייחסים לאותו מוצר, לקמגרה יש גם כדורים הנקראים קמגרה גולד או באנגלית KAMAGRA GOLD וגם סוכריות בשתי צורות, יש את הסוכריות העגולות עם החור באמצע הנקראות קמגרה פולו או באנגלית KAMAGRA POLO, ויש את הסוכריות הקטנות הנקראות KAMAGRA CHEWABLE כל הוורסיות האלו של קמגרה הן למעשה אותו דבר ומכילות את אותו חומר פעיל של ויאגרה ללא מרשם, אך מגיעות בצורה שונה.

את הקמגרה אפשר להשיג בצורת ג’ל המיועד לבליעה, סוכריות מציצה, או גלולות הדומות לכדורי ויאגרה. למעשה, נדרשות רק כ 15 דקות עד שאתם מוכנים לפעולה כיוון שהחומרים הפעילים בקמגרה הינם בעלי ספיגה מהירה וזהו יתרון על פני רוב תחליפי הויאגרה – והויאגרה עצמה (ממוצע המתנה לספיגה מלאה בויאגרה הוא שעה שלמה). תוך פרק זמן קצר ניתן לחוש בהשפעות של התכשיר, לכן בליעת הקמגרה כלל אינה פוגעת בספונטניות של יחסי המין.

על מנת לחסוך את פערי התיווך ללקוחות ההזמנה של התכשיר מבוצעת דרך אתר האינטרנט (מהיבואן לצרכן). המטרה בצורת מכירה ישירה זו היא שתוכלו גם אתם להשיג את מארזי הג’ל, הכדורים או טבליות המציצה בשיא הנוחות והפשטות וכמובן במחיר נוח ומשתלם. כך נחסכים פערי התיווך וכל התהליך הופך לנוח וקל לביצוע לכל אדם.

אם אתם לא רוצים לחזור ולהזמין כל פרק זמן קצר תוכלו לרכוש אריזות חיסכון משתלמות במיוחד אשר יספיקו לכם לפרק זמן ארוך. כמובן, כשאתם קונים קמגרה או כל תכשיר אחר לשיפור הביצועים המיניים, אין לכם מה להתפשר על תכשירים שאינם מקוריים, כיוון שרק קמגרה מקורית תשיג את האפקט המלא והרצוי עבורכם, ללא שום סיכון מיוחד. אם אתם רוצים לוודא שלא תיתקעו ללא התכשיר, קנייה של כמות משמעותית בבת אחת היא הדרך הטובה ביותר לוודא זאת.

האם אצטרך מרשם מרופא כדי לקנות קמגרה?

מה שהתחיל בתור תרופה מיוחדת אשר מחייבת מרשם מרופא הפך עם חלוף השנים לתוסף תזונה המבוסס על חומרים מהטבע אותו בעבר מומלץ לקנות בלי מרשם בשביל לחסוך את המבוכה עבור אנשים מקנייה במשרד מרקחת – התנסות שעשויה בלי ספק להעניק מביכה בגלל סיבות מובנות. באופן זה ואולי באופן זה, כדורים מציצה בכל מיני טעמים מתאימות במידה הרבה ביותר לספונטניים שביניכם וגם אינם מעוניינים לעצור את הזרימה והכימיה בשביל למשוך את המוצר, כיוון שאפשר לעשות שימוש במסגרתן בדיוק בסמוך לפעילות המינית מבלי להפריע ספונטניות ואולי פעילות בשוק וגם מתרחשת מבלי ממילא כל הכשרה. את המוצר מומלץ לקבל בצורת כדורים מסיסות במים ואולי ג’ל בכל מיני טעמים שמגיעים בשקיות לצריכה אישית.

מקסימום ביצועים – מינימום תופעות לוואי

ג’ל קמגרה זה תרופה אלטרנטיבי לויאגרה שנחשב לא דווקא מועיל בשיפור החשק המיני והביצועים בחדר המיטות – אבל אפילו נתפס למאוד בטוח למשחק וככזה העלול להביא למעט לגמרי תגובות אינם רצויות. תגובות אינם רצויות עלולות לצוץ דוגמת נסיבות עבור ממילא כל תוסף אכילה שונה. מיליוני עובדים מסביב אף פעם מספרים על גבי תרופה בטוח למשחק.

טרם שמתחילים למשוך קמגרה רצוי לעיין בעלון תוכן לצרכן בשביל לפגוש את ממילא כל ההשפעות האפשריות בשביל להעניק פתוחים. אם סיימת תואר שני וקיימות אצת המטופל תחלואות כלשהן רצוי להתייעץ בגורם קליני טרם תחילת השימוש בקמגרה. זאת ועוד עליכם לנקוט עקרונית זהירות בנוגע ללקיחת תרופות אחרות בו-זמנית.

החומר הפעיל בקמגרה ,סילדנאפיל, נחשב בטוח מאוד לצריכה אישית שכן בדיקות ומחקרים רבים נערכו לגבי צריכה שלו ע"י בני אדם וזאת עוד לפני כשני עשורים לקראת השקת תכשיר הויאגרה המפורסם. במידה ואתם נוטלים תרופות אחרות בקביעות ו/או סובלים מבעיה רפואית כלשהי – מומלץ רק ליתר ביטחון להתייעץ עם גורם רפואי בטרם תקחו תכשיר קמגרה.
עבור עוד מידע אודות קמגרה כאלטרנטיבה חלופית לויאגרה מומלץ להעיף מבט ב-