מבוא

דפי צביעה הם דרך מצוינת לבדר את הילדים במהלך חופשת הקיץ שלהם. הם יכולים לשמש כדרך ללמד אותם על צבעים, דפוסים וצורות. דפי צביעה גם עוזרים לילדים לפתח את הכישורים המוטוריים שלהם ואת תיאום עין-יד.

הקיץ הוא הזמן המושלם לפעילויות חוצות. ילדים יהנו לצבוע את הדפים האלה כשהם יושבים בצל או בפארק. דפי צביעה אלה מעוצבים עם חופשת קיץ בחשבון!

דפי צביעה הם דרך מצוינת לבדר את הילדים ולעסוק בפעילויות יצירתיות. זה נכון במיוחד במהלך חופשת הקיץ כאשר בית הספר בחוץ ולילדים יש יותר זמן לחקור את היצירתיות שלהם.

#1. ציד אוצרות

ציורים לצביעה לחופשת הקיץ: 1. ציד אוצרות

יש אנשים שאוהבים לצאת לחופשה ולא לעשות דבר מלבד להירגע וליהנות מהנוף. אחרים אוהבים לעשות הרפתקה עם קצת ציד אוצרות.

בציור זה תוכלו למצוא מפת פיראטים שתוביל אתכם אל האוצר שלכם. תצטרך להשתמש בדמיון שלך כדי לצבוע את המפה לפני שתוכל להתחיל בהרפתקה שלך!

צבעו את דף הצביעה של ציד המטמון לחופשת הקיץ והדפיסו אותו כדי לקחת אתכם לטיול המשפחתי הבא שלכם.

זהו דף צביעה של ציד המטמון לחופשת הקיץ שניתן להדפיס ולקחת איתך לטיול המשפחתי הבא.

#2. יום חוף

נסקור את דפי הצביעה הטובים ביותר ליום חוף למבוגרים. אלה מושלמים לצביעה בזמן שאתה בחופשה.

הראשון הוא סצנת חוף עם עצי דקל, שמיים כחולים ועננים רכים לבנים. השני כולל נוף לאוקיינוס עם שחף וסירה ברקע. בשלישית יש סצנה תת-ימית עם דגים צבעוניים, אלמוגים ואצות. ולבסוף, יש איור של שני אנשים משתזפים על החוף עם שמשיות וטירות חול ברקע.

יום חוף – דף צביעה ביום חוף, צבע את החוף

דף הצביעה של יום החוף הוא דרך מצוינת להירגע וליהנות מהקיץ. החוף הוא מקום נפלא לילדים לשחק בו, ולמבוגרים להירגע. אנו מקווים שתיהנו מדף צביעה זה בחינם להדפסה של יום החוף!

#3. קמפינג ביער

קמפינג ביער היא דרך מצוינת ליהנות מחופשת הקיץ. זו הזדמנות להתרחק מהעיר וליהנות מהטבע. עם זאת, יכול להיות קשה למצוא אתר קמפינג טוב, אז הכנו עבורכם כמה עצות מועילות.

1) גלה איך תחזית מזג האוויר הולכת להיות לסוף השבוע הזה. אם הולך לרדת גשם או שיש סיכוי לסופות רעמים, אז אולי קמפינג לא יהיה הרעיון הטוב ביותר עבורך.

2) ודא שיש לך את כל הציוד שלך לפני שאתה יוצא לטיול שלך. כדאי להביא לטיול שקי שינה, אוהלים או ערסלים, פנסים ואוכל וכן כל ציוד אחר שיהפוך את החוויה שלכם למהנה יותר.

3) תביא איתך כמה משחקים

#4. צופה במטר מטאורים עם אבא

זה זמן הקיץ והזמן להתחיל להיות יצירתיים. מאמר זה יראה לכם איך לעשות חופשת קיץ, תוך כדי שהייה בפנים.

אנחנו חיים בעולם שבו אנחנו כל הזמן בתנועה. נדיר שלוקח לנו זמן לעצור ולעשות משהו שלא קשור לעבודה או ללימודים. לכן חשוב לנו לדאוג שניקח קצת זמן לעצמנו, גם אם זה אומר להישאר בפנים כמה ימים.

הנה ארבע דרכים שבהן תוכל לקבל חופשת קיץ נהדרת מבלי ללכת לשום מקום:

1) צפה בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליך

2) צבע

3) שחקו עם חיית המחמד שלכם

4) צפו במטר המטאורים עם אבא