אם אתם מתכננים לשכב עם החתול שלכם, מומלץ להציע לחבר הפרוותי שלכם אלטרנטיבה נוחה למיטה שלכם או לחדרים אחרים בביתכם. אם כמה חתולים רוצים לישון יחד, חפשו מיטה שיכולה להכיל שניים או שלושה חתולים. עצי חתולים, מיטות מרופדות גדולות וכיסאות נוח גדולים יכולים להכיל משקי בית עם מספר חתולים.

מיטת חתול טובה עוזרת לחתול שלך להרגיש בטוח

מאפשרת לה לישון במצב האהוב עליה, מספקת תמיכה מספקת ושומרת על הטמפרטורה הנכונה. קל לכבס מיטות חתולים כאשר החתול עושה בלגן, הן עשויות מחומרים לא רעילים והחתול שלך נשאר בטוח. בחר מיטת חתול טובה על ידי התבוננות בדפוסי השינה של החתולים ובחירת מיטה המתאימה להעדפותיך.

מיטות חתולים מסוימות ניתנות לערמה זו על גבי זו בכדי לפנות מקום למספר חתולים

בעוד שאחרות יכולות להיות מחוברות לעץ חתול כדי שיהיה להם זמן לשחק ולנוח. ניתן להציב מיטות גם ישירות על חלונות, בתוך הבית או בחוץ, כך שחתולים יכולים לישון עם נוף. מיטות חתול מסוימות מצוידות בצעצועי חתלתול תלויים, מנהרות משחק, חתול כדי לפתות חתלתולים למיטות חדשות, ומחצלות או עמודים נשלפים לשריטה.

מקום נוח לישון בו הוא טרקלין בו גם החתול שלך יכול לישון. כל מה שהחתול שלך רוצה הוא מיטת חתול בה היא יכולה להרגיש בטוחה וחמה ולשנת לילה טוב, לבד אם היא רוצה את זה.

יש הורים לחיות מחמד שאוהבים את המראה המסודר והמסודר של מיטת חתול קטנה

אך החתול שלך עשוי למצוא אותה צמודה. מיטות החתולים שלנו מתחילות להיראות עלובות, אז החליפו אותן במיטה דומה שהיא קטנה יותר. מקס סיבירי גדול יהיה אומלל בלי מספיק מקום לשבת בנוחות.

הרכיב את מיטת החתול המאווררת הזו עם שש כוסות יניקה תעשייתיות לחלון

הוא רך מספיק בכדי להתכרבל ולשכב עם חתלתולך, אך עמיד מספיק בכדי לעמוד בהרפתקאות חתולים ואסונות. פיתוחי כניסה קדמיים וטרסות גג הופכים אותו למרווח במיוחד עבור החתלתול שלכם לעלות עליו.
לעוד מידע בתחום של פתרונות שינה לכלב ולחתול ניתן לגלוש לאתר mika-pet.co.il

מיטת החתול האוורירית הזו ניתנת לכביסה במכונה

מה שמקל עליכם לוודא שיש למצרך הקטן מקום נקי לישון. מיטת הקטיפה הרכה הפטיטיבית לכלבים מצוידת בכריות נוחות המאפשרות לחיית המחמד שלכם לישון בנוחות. מיטה הפיכה עגולה זו לכלבים וחתולים מחנות Slatter Royal מתאימה לכל עונות השנה ומבטיחה כי כלב המחמד או החתול שלכם יכולים לישון לאורך כל היום.

בסיס החלקה מספק יציבות ומאפשר לכלבכם לעלות על מיטת הכלב ההפוכה מהקטיפה הדרושה לו

כדי להירגע ולישון בנוחות. מיטת כלבים מלאת פוליאסטר הפיכה מפוארת של Fluffys מיטה זו עשויה מצמר איכותי ומציעה לחיית המחמד שלכם את הנוחות המירבית כשהם נשכבים לישון בה. ריפוד המזרן נראה כמו כפפת לכידה לחתולים שאוהבים להישען לאחור למיטה שלהם לתמיכה נוספת תוך תמיכה בסנטר שלהם בחזית עם מתיחת צוואר מינימלית, וזה שימושי במיוחד עבור חתולים דלקת מפרקים או קשישים.

תנוחת תינוק קטנה זו מאפשרת לחיית המחמד שלך להתקרב לפנים שלך

כך שהוא יכול להרגיש את הרגעת פעימות הלב שלך ולשמור על נתיב בריחה מהיר לחלקים אחרים של המיטה כאשר אתה משנה את תנוחת השינה. לאנשים שאוהבים לישון עם שמיכה משוקללת, כלבים יכולים לישון כשהגב לחוץ על הסדינים. במקום להשאיר אתכם רגישים לשפשוף, ללקק ולהתבשל בשעות הבוקר המוקדמות, ניתן לנקוט בעמדה זו על ידי חתולים וכלבים קטנים הנהנים מהרכות הנוספת של הכרית שלכם בזמן ארוחת הבוקר. הוכח כי חיות מחמד שישנות עם חתולים סובלות מלחץ דם נמוך יותר, מה שמפחית חרדה, דיכאון ומתח. גם לתת לחתול שלך לישון איתך על המיטה יכול להועיל לך ולבן הזוג שלך למיואו. חיבוק נוח יכול לעזור לחתולים לישון טוב יותר סביב בני האדם שלהם ולהעניק להם יותר ביטחון וביטחון.

חיות מחמד מרגישות יותר בנוח עם בעליהם ונהנות מביטחון שאין לחיות רבות אחרות בטבע

כלבים וחתולים אוהבים את תנומותיהם היומיומיות, שלא לדבר על הסתגלות לדפוסי השינה הליליים של הוריהם. הם יכולים לישון איפה שהם רוצים, והם לא צריכים לדאוג שייתפסו עליהם.

במילים אחרות, חיית המחמד שלכם מסוגל להשתלט על דברים שמשאירים אותך ער בלילה. אין שום טענה שחתולים צריכים לישון במיטה עם בעליהם. עם זאת, ישנם סיכונים בריאותיים אם תכניס את החתול למיטה.

גם אם אתה מרגיש שחלוקת מיטה עם החתול שלך מתאימה לך

ובלבד שהסיכונים הבריאותיים מנוהלים כראוי. אתה לא צריך להכניס את הכלב שלך למיטה אלא אם כן אתה נהנה להכניס את חיית המחמד שלך למיטה, וגם אז זה לא יכול להיות הרעיון הטוב ביותר. – —- אם יש לך בעיות בריאותיות חמורות, שאל את הרופא שלך האם זה בטוח עבור חיית המחמד שלך לישון על המיטה שלך. אם אתה לא בטוח אם הקטנה שלך מבוגרת מספיק כדי לשכב במיטת חיית מחמד, דבר עם רופא הילדים שלך. .

יתרונות אפשריים לישון עם כלבך או חיית המחמד שלך יכול להועיל לבני האדם שלהם בדרכים רבות

בין אם ישנים עם כלב או חתול מקל על היתרונות הללו תלוי במצב האישי שלך. גורמים נוספים שעשויים לתרום הם מספר האנשים סביב חיית המחמד, גודל חיות המחמד וגודל המיטה.

מחקר קטן בקרב מבוגרים מצא כי אנשים ישנים טוב יותר כאשר הכלב ישן עם מיטת הכלב בחדר השינה. מחקרים אחרים הראו כי השוואה בין חתולים לאנשים אחרים במיטות כלבים נתפסת כמפריעה לשינה.

על פי סקר איגוד מוצרי חיות מחמד שנערך לאחרונה על ידי בעלי חיות מחמד, כמחצית מכל הכלבים ישנים ב"מיטות "של בעליהם. הסקר מצא כי 62% מהכלבים הקטנים, 41% מהכלבים הבינוניים ו -32 % מהכלבים הגדולים שוכבים עם בעליהם.