הקדמה: מהי בחירת מנעולים, בדיוק?

מנעולנים הם אנשים שעוזרים לאנשים עם המנעולים שלהם. הם גם עוזרים להם במצבים שבהם הם איבדו את המפתחות או אם המנעולים שלהם נשברו.

איסוף מנעולים הוא תהליך פתיחת מנעול ללא המפתח המקורי. זה נעשה על ידי מניפולציה של החלקים הפנימיים של המנעול, לרוב באמצעות כלי כלשהו שעשוי להיות מוכנס לתוך מפתח המפתח או להפעילו מבחוץ כדי לסובב את בריח הנעילה ולפתוח אותו.

איסוף מנעולים היא מיומנות המשמשת לפתיחת מנעולים ללא המפתח המקורי. זה יכול להיעשות על ידי שימוש במנעולים כדי לתפעל את הפינים בתוך המנעול או על ידי שימוש בג'ים דק כדי לתפעל את הפינים מחוץ למנעול. איסוף מנעולים נעשה בדרך כלל עם כלי עבודה, אך ניתן לעשות זאת גם בידיים חשופות.

בורר מנעולים הוא מי ששולט במיומנות זו ומשתמש בה למטרות שונות כמו פתיחת מנעולים ללא מפתחות או פריצה למכוניות.

מהו מנעול פגיע ולמה עלי להיות מודע אליו?

חשוב להיות מודעים למנעולים שיש לכם בבית ומה הופך אותם לפגיעים בפני פורצים.

מנעולנים הם מומחים בתחום המנעולים. הם יודעים לעשות אותם בטוחים יותר ופחות פגיעים לפורצים.
למידע מורחב על פורץ מנעולים במרכז ניתן לגלוש לאתר manolan1.co.il

מנעולנים הם חלק חשוב בחברה. הם עוזרים לאנשים להגן על רכושם, חפצי הערך ויקיריהם. מנעולנים מומחים במנעולים ומערכות אבטחה. הם יודעים לפתוח מנעול, לתקן אותו או להחליף אותו בחדש.

מנעול פגיע הוא כזה שניתן לפרוץ אליו בקלות ללא שימוש בכלים או כישורים. סוג זה של מנעול משמש לעתים קרובות על ידי יצרנים באיכות נמוכה שרוצים להרוויח כמה שיותר על ידי מכירת המוצרים שלהם במחירים נמוכים.

אנשים צריכים להיות מודעים לסוג זה של מנעול מכיוון שקל מאוד לפרוץ אליהם, מה שאומר שאם יש לך אחד על הדלת, ייתכן שהבית שלך לא יהיה מאובטח כמו שאתה חושב שהוא.

כלי איסוף מנעולים לסוגים שונים של מנעולים

מנעולן הוא איש מקצוע המתמחה בהתקנת מנעולים ושאר אמצעי אבטחה. הם נקראים גם חותך מפתחות או יצרן מפתחות.

מנעולן צריך להיות בעל ידע בסיסי על סוגים שונים של מנעולים והמנגנונים שלהם, כדי שיוכל לקבל את ההחלטה הנכונה בעת התקנת המנעול.

מנעולנים הם בדרך כלל עצמאים, אך הם עשויים לעבוד עבור חברות אבטחה או חנויות קמעונאיות המוכרות מנעולים ומוצרי אבטחה אחרים.

כלי איסוף מנעולים משמשים לפתיחת מנעולים ללא המפתח המקורי. הסוג הנפוץ ביותר של כלי איסוף מנעולים הוא בורר המנעול, אשר מוחדר לתוך פתח המפתח ומשמש למניפולציה של סיכה או מנעול רקיק כדי לשחרר את בריח הנעילה. מנעולים מגיעים בצורות, גדלים וסגנונות רבים ושונים.

הסט לבחירת מנעולים כולל את כל סוגי המנעולים הנפוצים ביותר עם מבחר של כלי מתיחה וכלי מתיחה לכל סוג. ערכה זו מיועדת לאנשי אכיפת החוק, אנשי צבא, מנעולנים ואנשי מקצוע אחרים בתחום האבטחה שעלולים להיתקל בכל אחד מסוגי המנעולים הללו בעבודתם.

סוגים שונים של מנעולים וכיצד לבחור אותם

מנעולנים הם מומחים בכל הקשור למנעולים ומפתחות. הם בקיאים היטב בסוגי המנעולים השונים ויכולים לעזור לך להחליט איזה מהם מתאים לצרכים שלך.

מאמר זה יפרט את סוגי המנעולים השונים, השימוש בהם וכיצד לבחור אותם.

סוגי מנעולים:

ישנם שלושה סוגים עיקריים של מנעולים שמנעולן יתקין על הדלת שלך- בריח, מנעול ידית או מערכת כניסה ללא מפתח. לרוב משתמשים בבריחים בדלתות חיצוניות למען אבטחה נוספת. עם זאת, ניתן להתקין אותם בכל דלת שתרצו לנעול בעזרת חור מנעול נוסף או סיבוב ידית. מנעולי ידיות מותקנים על דלתות פנים שאינן זקוקות לאבטחה כמו דלתות חוץ.

פריצה לבתים עם ערכת כלי כניסה ולמה אתה צריך אחד!

המנעולן במרכז הינה חברה המתמחה בטיפול באבטחת הבית. מדובר בעסק בבעלות משפחתית שפועל כבר למעלה מעשרים שנה. יש להם ערכת אביזרים שהם מוכרים ללקוחות שלהם וזה עוזר להם לאבטח טוב יותר את בתיהם. הערכה כוללת כלים כמו מנעולי דלתות, שרשראות דלתות, מנעולי חלונות ועוד.

הפופולריות של חברה זו נובעת מהעובדה שהם מציעים גבוה

ערכת פריצה לבית יכולה להוות הצלה למי שמחפש להגן על עצמו מפני פורצים. אבל, איך אתה יודע איזה מהם הוא הטוב ביותר עבורך ועבור הבית שלך?

התשובה לא קלה כמו שהיא נראית. ישנם סוגים רבים ושונים של ערכות המציעות רמות שונות של הגנה, לכן חשוב ללמוד עליהן לפני ביצוע רכישה.

מאמר זה ייתן לך קצת תובנות לגבי סוגי הערכות השונות הזמינות ומה יש להן להציע. אנו גם נספק כמה דוגמאות שיעזרו לך לבחור את הערכה המתאימה לצרכים שלך!

 

פורץ מנעולים מוסמך בראשון לציון