מוזיקה זה לא רק תחביב. זאת קצת דת וזה גם מצב נפשי. "מוזיקה" זה לא רק צלילים להעברת הזמן, זה גם רגש ותרבות שלמה.

כשמחפשים מתנה לאוהבי מוזיקה, אנחנו ממליצים לבקר בחנות התקליטים ביטניק בתל אביב. מי שלא נמצא קרוב ויכול לקפוץ לחנות, יכול להזמין גם באתר שלהם.

התקציב יכול להיות נמוך. מחיר של ספר מתחיל בסביבות ה-50 ש"ח, תקליט יעלה בערך 150. כמובן שתלוי בספר ובתקליט, אבל אפשר למצוא מתנה לאוהבי מוזיקה אפשר לקנות בכל תקציב.

הצוות של בינטיק, שמורכב מחובבי מוזיקה ואנשי תקליטים מנוסים, ישמח לעזור לכם לבחור את המתנה המתאימה בתקציב שלכם.

הקלאסיקה: תקליטים ופטיפונים

להאזנה למוזיקה בתקליט יש ערך אקוסטי, אבל זאת גם תרבות שלמה. אפשר לקנות לחובבי מוזיקה תקליטים של הלהקות והזמרים האהובות עליהם. אפשר לקנות תקליטים של קלאסיקות כמו לאונרד כהן או אירוסמית, תקליטי ג'אז, מוזיקת עולם ועוד.

אם חובבי המוזיקה שלכם לא מתחברים למוזיקה ישנה, בטח תשמחו לדעת שאמנים עדיין ממשיכים להוציא תקליטים גם היום! טיילור סוויפט, הארי סטיילס, אד שירן ועוד – את כולם אפשר למצוא לא רק בספוטיפיי אלא גם בתקליט.

אם לחובבי המוזיקה שלכם עוד אין פטיפון ולכם יש תקציב ורצון להשקיע, אפשר לקנות להם פטיפון. פטיפונים עולים כמה מאות. רוב הפטיפונים שאפשר למצוא בביטניק נעים בין 700 ש"ח ל-1,400 ש"ח.

למנגנים: ספר תוים

ספרי תוים מכילים את התווים המלאים לשירים האהובים. אמנים מוציאים ספרי תוים לפי שנים, אלבומים או מצב הרוח. הם מכילים את התוים בגרסתם המקורית ולא לפי שיחזורים משמיעה, וכוללים את שתי הידיים. ספרי תוים מאפשרים לנגן בבית את השירים האהובים ולדמיין שאתם בהופעה, או לפחות לקבל מלא נקודות אצל החברים.

למקוריים: מרצ'נדייז מוזיקליים יצירתיים

עוד רעיונות מגניבים למתנות מקוריות הן פאזלים לפי עטיפות תקליטים או תחתיות לשתיה חמה עם עטיפות אלבומים או תמונות של מוזיקאים.

עוד אפשרות יצירתית היא פאזלים של עטיפות תקליטים (140-160 שח). קווין, דייויד בואי, פינק פלויד ועוד מחכים שתרכיבו אותם. שעות של הנאה.

הצעה לשדרוג החווייה: לשים את האלבום תוך כדי שאתם מרכיבים את הפאזל ולראות מה יקרה קודם: האלבום יגמר או שהפאזל יורכב.
הצעה משודרגת לשדרוג החווייה: לשים את האלבום – אבל בתקליט.

למי שאוהבים להחליט בעצמם: שובר מתנה

אוהבי המוזיקה שלכם אוהבים להחליט בעצמם? תנו להם שובר מתנה לביטניק ושיבחרו בעצמם. הצוות שלנו ישמח לעזור להם, בין אם בחנות בתל אביב ובין אם בטלפון.