המשמעות של בלימת מים היא שניתן לרתך פרופילי פלדה עבים יותר יחד, מה שהופך אותם לרגישים יותר לנזקי מתח, קורוזיה וסדקים. נתרן מגביר את האמינות והעמידות של רכיבים מכיוון שהוא אינו מאכל חומרי בניין נפוצים כגון נירוסטה.

הפעולה הבטוחה של תחנות כוח גרעיניות תלויה בתחזוקה ובדיקה סדירה של כלי הלחץ בכור (RPV) המכיל דלק גרעיני. המטרה העיקרית של בטיחות הכור היא להגן על הציבור והעובדים מפני חשיפה לקרינה מזיקה.

תארו לעצמכם כי הדבר מושג לא על ידי מערכות חירום שנבנו בקפידה, אלא על ידי חוקי הטבע וההתנהגויות הגלומות בחומרי הכור ובתכנון. אנו קוראים לגישה זו, המבוססת על "חוקי הטבע", ביטחון פסיבי.

תחנות הכוח הגרעיניות היפניות נועדו לעמוד בעוצמות מסוימות של רעידות אדמה שניתן לזהות אותן על ידי תנועות קרקעיות של יחידת ה- SS

המדריך הרגולטורי המתוקן של יפן לבדיקת תכנון סייסמי של מתקני כורים גרעיניים (ספטמבר 2006) הגדיל את ה- SS עבור המקבילה לרעידת אדמה בסולם ריכטר-מומנט לכורים בגורם של 1.5 (גודל 6.5).

שמונה שנים חלפו מאז התאונה בתחנת הכוח הגרעינית פוקושימה דאיצ'י

אך התאונה בפוקושימה החלה ב -11 במרץ 2011 עם רעידת האדמה השנייה בגודלה במזרח יפן (המכונה בדיווחים על אירועים עוקבים כ -3/11 ). הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית, הכנה ותגובה לרעידות אדמה: סדרת דיווחים על בטיחות תחנות כוח גרעיניות.

11 תחנות כוח גרעיניות שהופעלו נסגרו במרץ 2011 כתוצאה מרעידת האדמה הגדולה במזרח יפן

11 כורים פעלו באותה עת בארבע תחנות כוח גרעיניות באזור וכולם נסגרו לפני הרעידה. ברוב הכורים היה חשמל זמין להפעלת משאבות קירור שהיו מקוררים בתוך מספר ימים.

חוקרים באתר ארגונה ווסט באיידהו הוכיחו את הבטיחות הפסיבית של תכנון כור גרעיני באתר ארגונה ווסט

הבדיקות בוצעו במלוא כושר הכור וניתקו כיבוי אוטומטי. לאחר הכיבוי, הכור נסגר, אך הוא צפוי להיות מופעל מחדש בהתאם לתכנון הקודם המבוסס על תנועת רעידת אדמה (DBGM) ואירועי שיא האצת הקרקע (PGA) בשלב S1.

ב -1 ביולי 2019 פעלו בסך הכל 417 כורים גרעיניים ב -31 מדינות בהשוואה למצב של ארבע יחידות ביולי 2018

בסך הכל היו 272 כורים או שני שלישים מצי הכורים הגרעיניים בעולם. פעלו במשך 31 שנים ומעלה, כולל 80 (19 אחוזים) שפעלו 41 שנה ומעלה. 16 מדינות בנו תחנת כוח גרעינית אחת או יותר באמצע 2018, כאשר בבריטניה החלו בבניית היחידה הראשונה בהנקלי פוינט C. במקביל היו 46 כורים בבנייה, 4 פחות מבשנת 2018 ו -22 פחות מבשנת 2013 ו -10 פחות מאשר בסין.

העיתון מתאר את העבודה הנוכחית הנעשית להערכת החלפתו של תהליך הקשת המתכתי הידני TIG-MIG לתיקון תחנות כוח בשיטות ריתוך וחיכוך חלופיות כגון ריתוך מתקדם

ריתוך לייזר וריתוך לייזר. החוקרים מציינים את הקשיים של הממשלות להגיב לאסון הגרעין של פוקושימה דאיצ'י 2011 כמניע לעבודתם ומביעים את התקווה שיפן תאמץ מודל דומה כדי ליידע את ניהול המשברים כדי לקבל החלטות טובות יותר לגבי פינוי אזורים שנפגעו משחרור קרינה עתידי.

צינור חדש לאיתור סדקים זעירים על פני השטח התת-מימיים של תחנות כוח גרעיניות מאגר נתונים מתמונות וידאו מרובות

משתמש ברשת עצבית לאיתור סדקים פוטנציאליים, מפעיל בדיקות הסתברותיות ומסנן אזעקות שווא הנגרמות כתמים, ריתוך ו תכונות רגילות אחרות של ציוד.

על מנת לפצח סיסמאות מורכבות ביותר

שיטות לפיצוח סיסמאות דורשות בדרך כלל התקפות מילון מבוססות-כללים, ולכן טכניקה כזו דורשת מחקר ופיתוח. אין צורך בהתקפה על מערכת ML כדי לפצח סיסמאות או לגנוב נתונים, אך אפשר לייצר קלט זדוני שנועד להערים על מערכת ML או למקד את האלגוריתם אם נתוני האימון אינם ידועים.
למידע מורחב בתחום של מפצח גרעינים ומפצח גרעינים חדשני בצורה אוטומטית באפשרותך לבקר ב- must-shop.co.il

להלן תיאור מפורט של מקרים מסוימים בהם יש לפתח את הטכנולוגיה לפיצוח סיסמאות. ניתן להשתמש בסיסמאות שהודלפו ממילוני אנגלית לתקיפת מילונים. העובדה שסיסמאות מבוססות על היכולת של המשתמש לזכור היא חולשה.

Brute Force Attack

היא שיטה לפיצוח סיסמאות על ידי יצירת אקראיות שילובי תווים בטווח אורך סיסמה מסוים. מחקרים שנערכו עם סיסמאות שנוצרו באופן אקראי נוטים יותר לשמש אנשים המנתחים סיסמאות שהודלפו. Hashcat [10] ו- John the Ripper (JTR) [11] הם כלים פופולריים לפיצוח סיסמאות בחינם ושניהם תומכים בהתקפות הסיסמאות שהוזכרו.

העיצוב הקומפקטי של לייזר הסיבים

ההתקנה הפשוטה, דרישת המינימום לקירור ואספקת סיבי הזכוכית למרחקים ארוכים הופכים אותו למקור לייזר אידיאלי לתיקון, ריתוך וחיתוך של תחנות כוח. לדברי החברה, לתחנת הכוח הגרעינית NuScale Power יש תחנת כוח התייחסות הכוללת שנים עשר מודולים עם הספק כולל של 924 מגה -וואט.