שיעורי הריבית על הלוואות בריבית משתנה מתחילים נמוכים ועולים עם הזמן. בקיצור, ככל שתקופת האשראי ארוכה יותר, כך התעריף החודשי שלך גבוה יותר ותשלם יותר ריבית. לעומת זאת, ההחזר והריבית על הלוואה בריבית קבועה נשארים זהים.

באמצעות המחשבון שלנו תוכלו לאמוד את התשלומים החודשיים ואת העלות הכוללת של ההלוואה שלכם

תשלומים חודשיים בהלוואה בסך 100,000 דולר משתנים בהתאם לשיעור הריבית ותקופת ההלוואה. אתה יכול לקבוע את התשלומים החודשיים באמצעות מחשבון ההלוואות האישיות של פורבס.

אם אתה לוקח הלוואה אישית בסך 50,000 $ עם ריבית של 4.99% וטווח של 12 שנים

התשלום החודשי שלך הוא 462 $. אם היית לוקח את 12 השנים המלאות להחזר ההלוואה, היית משלם ריבית של 16,556 $. אם להלוואה של 100 אלף דולר יש ריבית של 10% והלוואות למשך חמש שנים, 60 חודשים (או תקופת זמן קצרה יותר, נניח שלוש שנים), הריבית החודשית יכולה להיות 322,672 דולר.

אם יש לך אשראי טוב, אתה יכול להבטיח הלוואה אישית מבנק, מאיגוד אשראי או מלווה מקוון. אם אתם מחפשים הלוואות אישיות, כדאי לכם לשקול הלוואה בריבית נמוכה עם עמלות מעטות ותנאי החזר גמישים.

הלוואה אישית יכולה להיות הכרטיס לתשלום חובות בכרטיס אשראי בריבית גבוהה ושטרות גדולים. גורם ההישגיות האמיתי של הלוואה אישית הוא שיעור הריבית וזמן המקדמה שלה.

הלוואה בריבית נמוכה יכולה לתת לך תשלומים חודשיים הגבוהים ממה שאתה יכול להרשות לעצמך

הלוואות אישיות מגיעות עם ריביות משתנות שיכולות לעלות לאורך זמן. השיעור הטוב ביותר להלוואה אישית תלוי באופן השימוש בהלוואה, כמה יתרת ההלוואה וכמה זמן הטווח.

אם אינך עומד בשיעור ההלוואה האישית הטובה ביותר שיכול המלווה יכול להציע, זכור שהשיעור הממוצע על הלוואה אישית בשנת 2019 היה בין 10 אחוז ל -28 אחוז.

אתה יכול ליצור קשר עם מספר מלווים

כדי לראות לאילו שיעורי היסטוריית האשראי שלך זכאים ולהשוות עסקאות כדי למצוא את התעריפים הטובים ביותר. הדרך הקלה ביותר לבדוק את הריבית היא לזכות מראש בהלוואה האישית הרצויה בסך 50,000 $. זה דורש בדיקת אשראי רכה שאינה משפיעה על דירוג האשראי שלך. אמינות מאפשרת לך לקבל הלוואה אישית תוך מספר דקות ותוכל למצוא את הריבית שלך כאן.

לקיחת הלוואה אישית של עד 50,000 $

היא התחייבות כספית גדולה למילוי, לכן שקול מגבלות תקציב, הכנסה ואחוז שנתי המוצע. למלווים אישיים יש דרישות שונות, אך המידע הבא נותן לך מושג כללי כיצד אתה עשוי להעפיל. אם אתה רוצה לזכות בהלוואה, דירוג האשראי שלך חייב להיות 650 ומעלה.

העלות הכוללת של ההלוואה שלך כוללת את סכום הקרן שאתה לווה בתוספת ריבית. ככל שתקופת האשראי שלך קצרה יותר, כך הריבית שלך תהיה נמוכה יותר והיא תעלה פחות.

השתמש במחשבון ההלוואות האישי שלנו

כדי לתת לך מושג לגבי התשלומים החודשיים שלך וההוצאות הכוללות, כולל הריבית הכוללת, עבור כל ריבית והלוואות אישיות. תוכל להשוות שיעורי הלוואות אישיים בלוח המחוונים של You Are You, המציג מידע אודות ההלוואות אליהן אתה מוכשר מראש. אם תגיש בקשה לאישור מראש, תוכל להשוות את הריבית הפוטנציאלית שלך ואת תקופת האשראי שלך מבלי לפגוע באשראי שלך.

מחשבון ההלוואות האישי שלנו יעזור לך לראות כיצד יופיעו התשלומים החודשיים והעלויות הכוללות שלך במהלך תקופת ההלוואה. אנו מחשבים את התשלומים החודשיים תוך התחשבות בסכום ההלוואה, בשיעור הריבית ובטווח ההלוואה.

ההחזר או הפחתת ההלוואה לאורך זמן מחושבים על ידי הפחתת סכום הקרן מהתשלום החודשי מיתרת ההלוואה שלך. לאורך זמן, עיקר התשלומים החודשיים מקטין את יתרת ההלוואה, וכתוצאה מכך יתרה של 0% בסוף תקופת ההלוואה.

ההשפעה הגדולה ביותר על תשלומי ההלוואה האישית שלך עשויה להיות הריבית שלך

כפי שניתן לראות בתרשים להלן, המלווים מחילים שיעורים שונים בהתאם לאורכה ובגודל ההלוואה. זכור כי תנאי הלוואות ארוכים יותר פירושם תשלומים חודשיים נמוכים יותר, אך ככל שהריבית שאתה משלם גבוהה יותר, העלות הכוללת גבוהה יותר.

הריבית בפועל תלויה בכמה שאתה שווה אשראי

כמה זמן ההלוואה, כמה גבוהה ההלוואה וכמה גבוה המלווה. ריכזנו את שיעורי הריבית הממוצעים על הלוואות אישיות שאינן מובטחות מקבוצת מלווים לדירוג אשראי. שיעור האחוז השנתי הממוצע של הלוואות אישיות בשנת 2019 היה בין 10% ל -28%. ניקוד האשראי שלך הוא אחד הגורמים הגדולים ביותר בקביעת אחוז הריבית השנתי על הלוואה אישית. שיעורי ריבית שנתיים, הכוללים שיעורי ריבית ודמי הלוואה נוספים, הם המדד המדויק ביותר לעלויות ההשאלה שלך.

כאשר אתה לוקח הלוואה אישית

ישנם שני גורמים בולטים המשפיעים על תשלומי ההלוואה שלך, כולל תנאי אשראי. מחשבון הלוואות אישי יכול לעזור לכם לקבל מושג טוב יותר על עלות ההלוואות הכוללת, כך שתוכלו לקבוע אם זה מתאים ביותר לתקציב שלכם. לפני שתתחיל להשוות הלוואות ממלווים שונים, המחשבון מראה את הסכומים השונים של תשלום ההלוואה החודשי שלך (אפריל) ואת תנאי ההלוואה השונים. השיעור החודשי עבור הלוואה בסך 50,000 $ תלוי באפריל (אחוז שנתי) של ההלוואה, בתקופת ההחזר שלה (שנתיים עד שבע שנים) ובגודל שלה. לדוגמה, אם אתה לוקח הלוואה בסך 500,000 $, אפריל הוא 14.7% לאורך חמש שנים, והתשלום החודשי המינימלי שלך יהיה 118,164 $. עבור הלוואה בסך 10,000 דולר עם תקופת פירעון לשלוש שנים הריבית היא 7.99% (או 3.50% עם עמלת מקור) וה אפריל הוא 11.51%, כך שהלווה יקבל 9,650 דולר בזמן מימון ההלוואה וישלם 36 תשלומים חודשיים. של 31,332 דולר.
למידע נוסף על עבור הלוואה עד 50,000 כדאי לבדוק כאן: loan4u.co.il

החל מ- 12 במרץ 2019

אף אחד מהמלווים בפלטפורמה שלנו לא ידרוש מקדמה או מקדמה. בהנחה שתנאי הסכם ההלוואה ותוכנית ההיוון מתקיימים במלואם בעת התשלום, כולל אפריל וריביות על פני תנאי הסכם ההלוואה, ישלם הלווה סך של 112,793.43 $ עבור סך סכום ההלוואה. .