אם אתם סובלים ממחלה כרונית כמו דלקת פרקים או מחלת ריאות שמקשה או קשה על ההליכה, תוכלו להגיש בקשה להיתר חניה לנכים. השגת אישור דורשת מחקר, זמן ומאמץ. אבל אם הניידות שלך לקויה, היתרונות של מדבקת נכות עשויים להיות שווים את זה.

אם יש לך מוגבלות קצרת טווח או ארוכת טווח שמגבילה את הניידות שלך ודורשת שימוש במקל הליכה

כסא גלגלים, הליכון או ציוד אחר, ייתכן שתזכה במעבר חניה לנכים. הכללים משתנים ממדינה למדינה באיזה אישור אתה מקבל, אך באופן כללי הם מאפשרים לך להחנות את רכבך בחניית נכים המאפשרת לך הליכה קצרה ליעד. עקב בעיות בכרטיסי חניה לנכים, יש הנחיות מחמירות לגבי השימוש בכרטיסי חניה לנכים.

זה יכול לארוך עד חודש לטפל בבקשה להיתר ולקבל את מדבקות הנכות

הפוסטרים והשלטים המתאימים. לאחר שקיבלתם את האישור, אנא קראו היטב את כללי מדינתכם כדי למנוע קנסות או החרמת האישור. אישורים אדומים כבר לא ניתנים למועמדים חדשים, כך שאם יש לך היתר אדום תצטרך להגיש מועמדות לפני שתוקפו יפוג.

לגידול במספר מחזיקי כרטיסי החניה לא צפויה להיות השפעה משמעותית על זמינות מקומות החניה לנכים

שינויים בקריטריוני הזכאות לכרטיסי חניה לנכים בקווינסלנד: החל מה- 31 באוגוסט 2020, קריטריון הזכאות להיתרים באוסטרליה יכלול אנשים עם לקות ראייה המאובחנים כסובלים מעיוורון. לא תהיה השפעה על הזמינות או השימוש לרעה של מפרץ החניה לנכים עבור אנשים עם כרטיס חניה לנכים.

עם 6.1 מיליון מבוגרים בארה"ב החיים עם מוגבלות כלשהי

חיוני שיהיה מקום למי שזקוק לחניית נכים. בעיר ניו יורק ישנם חניות ייעודיות המיועדות לאנשים עם מוגבלויות ברחובות כמו חניונים, קניונים, משרדים וקמפוסים. למידע נוסף על הזמנות חניה לאנשים עם מוגבלות, עיין בחוברת DMV חניה לאנשים עם מוגבלויות.

תכנית היתרי חניה לנכים בקווינסלנד הינה תכנית ניידות המבוססת על פגיעה תפקודית באנשים ויכולתם ללכת

אם יש לך נכות לצמיתות, הדבר עשוי לזכות אותך בלוחית רישוי, מקום חניה שמור או היתר חניה של DMV מהממשל המקומי שלך. חוק תעבורת הרכב של מדינת ניו יורק מגדיר נכות קבועה כשירה.

אותה רשות שמנפיקה כרטיסי חניה לאנשים עם מוגבלות במקום מגוריכם יכולה גם להנפיק כרטיסי חניה

למידע על אופן הגשת בקשה, עיין בפטור ממגני חניה לנכים קשים (טופס PDF, MV 6641.mp) ופטור ממדי חניה (PDF) (MV 6642.mp). הם יכולים גם לדווח על שימוש לרעה בכרטיס חניה לנכים אם נראה כי האדם המשתמש בכרטיס הנכה אינו פוגע ביכולתו ללכת.

קבלת היתר חניה לנכים

הוא משחק ילדים עבור אנשים עם מוגבלות. באמצעות כרטיס חניה לנכים תוכלו לחיות את חייכם בצורה חופשית יותר. אם אינך בטוח אם אתה זכאי לחניית נכים או להגיש בקשה למוגבלות בלתי נראית, אנשים זרים יגיבו אליך או נועצים בהם עיניים.

אם יש לך שאלות לגבי מי אתה

אתה עלול לאבד את כרטיס החניה לנכים. הנה פירוט של מה שאתה יכול ולא יכול לעשות עם המוגבלות שלך. קבל כרטיס נכות חדש אם יש לך מחלה המסווגת כנכות. לא משנה אם מצבך מופיע או לא, החוקים המקומיים שלך עשויים לאפשר למדינתך להעניק לך היתר חניה לנכים. משרדי רכב מנועי ממלכתי או רשויות דומות מוציאים תעודות נכות לאנשים עם מגבלות ניידות או סיבוכים בריאותיים אחרים המונעים מהם לנסוע מרחק ניכר ברגל. יש אנשים שמשייכים מדבקות נכים עם לקויות ניידות ניכרות, כולל חוסר יכולת ללכת או להשתמש בעזרים כמו סוגריים או כסאות גלגלים.

העיר ניו יורק מנפיקה שני סוגים של אישורים לאנשים עם מוגבלות

אישורי מדינת ניו יורק והיתרי חניה בעיר ניו יורק לאנשים עם מוגבלויות (NYC PPPD). ישנן דרישות זכאות שונות ושימושים שונים בהיתרים אלה. היתר חניה של מדינת ניו יורק משמש רק בחניונים ייעודיים לאנשים עם מוגבלויות, ואילו היתר חניה בעיר ניו יורק תקף לחניות רחוב ברחבי העיר.

אינך צריך להיות נהג או בעלים רשום של רכב

כדי לקבל היתר חניה לנכים במדינת ניו יורק. למידע על מדינת ניו יורק ו- NYC PPPD, הורד חוברות ואישורי חניה לאנשים עם מוגבלות באנגלית, ערבית, בנגלית, סינית, צרפתית, קריאולית האיטי, איטלקית, קוריאנית, פולנית, רוסית, ספרדית ואורדו (קובצי PDF). שירותים עירוניים נוספים לאנשים עם מוגבלות ניתן למצוא בלשכת ראש העיר לאנשים עם מוגבלות.

במדינת ניו יורק וברוב המדינות האחרות ניתן לקבל היתר חניה עם לוחית רישוי. מדינות מסוימות כמו ניו ג'רזי מאפשרות לך להגיש בקשה לפוסטר ולוחית רישוי בו זמנית. היתר ממלכתי מאפשר לנהגים לחנות בכל מקום בעיר ניו יורק.

ברוב המדינות

תצטרך לשלם עבור החלפה בעת החלפת היתר חניית נכים זמנית. אתה יכול לבדוק באתר DMV של המדינה שלך את העלות לקבלת תחליף. באמצעות כרטיס העיר שלך הנהגים יכולים לחנות ברוב הרחובות בעיר, כולל אזורי חניה המיועדים למוניות, חניה עומדת, עמידה במקומות חניה מורשים המורשים על ידי רופאים, העיתונות, דיפלומטים וסוכנויות ממשלתיות, חניה למונים, עמדה בתשלום, העמסה פריקת משאיות ואזורי העמסת משאיות בשעות מוגבלות מוגדרות.

אינך צריך להתייעץ עם הרופא שלך או עם כל רופא אחר שיעזור לך להשלים את הבקשה הראשונית שלך

זה יכול להיות מפחיד עבור אנשים מסוימים לדון בנושא תגי חניה לנכים עם רופא. ד"ר פילדס אומר שאנשים מרגישים יותר בנוח לדון בנושא עם הרופא שלהם אם זה אומר שהם לומדים שהם לא עומדים בדרישות.
על מנת לקרוא פרטים מורחבים בתחום של מדבקת נכה לרכב ואביזרים לתג נכה יש לבדוק כאן: xn——wpene7bcdfomr6gzaue.co.il