אם אתה שוקל ברצינות לבצע השתלת שיניים, חשוב לדעת כמה עולה השתלת שיניים ברחבי קנדה. עלות השתלת שיניים תשתנה גם בהתאם למקום מגוריכם ולכמה טיפול תזדקקו לאחר שתעברו את ההשתלה. רופא שיניים זול בוונקובר, BC עשוי להיות לא מוכשר כמו עמיתיו היקרים יותר. בעוד שתלי שיניים יקרים בהחלט רצויים יותר מהשתלות דנטליות זולות, הם לא תמיד טובים יותר ועלולים להוות סיכון לבריאות השיניים הכללית שלך לטווח ארוך.

העלות של השתלת שיניים משתנה מאוד בהתאם למיקומך ולדרישות הטיפול שלך. בדרך כלל, רופא שיניים יצטרך לבדוק איזה סוג של שתל אתה צריך ואיזו תוכנית טיפול המתאימה לך ביותר. אמנם לא ניתן יהיה לקבל הצעת מחיר בחינם על השתל שלך, אבל לדעת כמה עולה השתלת שיניים באזור שלך יעזור לך לקבל החלטה מושכלת יותר.

כיצד אוכל לקבל את השתלות השיניים הזולות ביותר?

יש, כמובן, מספר השתלות שיניים זולות זמינות למטופלים. עם זאת, שתלים דנטליים זולים יכולים להוות סיכונים לבריאות השיניים הכללית שלך. לדוגמה, שתל דנטלי זול ללא מתכת עם מסגרת מתכת עשוי להיות מועד לדחייה וזיהום. בנוסף, ייתכן ששתלים דנטליים ממתכת זולים לא יספקו תמיכה לתותבת השיניים המשקמת שלך. בעוד שמסגרת המתכת עוזרת לעגן את השחזורים שלך, חלקי מתכת כאלה לרוב נשחקים במהירות בהשוואה למתקני טיטניום. משמעות הדבר היא שתצטרך לבקר את רופא השיניים לעתים קרובות יותר כדי להחליף תחליפי מתכת יקרים בשתל דנטלי מתכת זול.

כיצד אוכל לדעת אם טיפול השתלת שיניים הוא חסכוני?

מרפאת שיניים שגובה עמלות נמוכות יותר מאחרות היא אינדיקציה לכך שהם מספקים שירותים בצורה חסכונית. טיפולי שיניים חסכוניים יכולים לעזור למטופלים לחסוך כסף בטווח הארוך על ידי הפחתת כמות טיפול השיניים שתזדקק לו בעצמך. הדרך הטובה ביותר להעריך את העלות של מרפאת שיניים היא לבדוק את מבני התמחור שהם משתמשים בהם.
למידע נוסף על כמה עולים השתלות שיניים והשתלת שיניים בהרדמה מלאה כדאי להעיף מבט ב- dental-clinics.co.il

כמה זמן קודם?

הזמן האידיאלי להשתלת שיניים הוא כאשר רופא השיניים מרגיש שהתסמינים שלך קלים ויכול לחכות לעתיד לתוצאה טובה יותר. כפי שציינו בתשובתנו הקודמת, מטופל שחווה כאבים עזים מאוד צפוי להפיק תועלת רבה יותר מהשתלת שיניים מיידית.

הנושא הנוסף בהמתנה הוא שאתה משקיע השקעה כספית גדולה אצל רופא השיניים שלך ואז אתה צריך לחכות ולקוות לתוצאות כאשר אולי תוכל לקבל תוצאה טובה יותר ותוצאות טובות יותר עם השתלת שיניים.

כדי לעזור לרפא את השיניים שלך, עדיף להתרחק ממשקאות חמים במידת האפשר. רופאי שיניים רבים ממליצים לקבל משקה קר כדי למנוע כל תחושת צריבה אפשרית. רופא השיניים שלך עשוי להמליץ על משהו עם תכולת סוכר נמוכה יותר.

כאשר יש לך כאבי חניכיים ודימום, התקשר לרופא השיניים שלך בהקדם האפשרי ולבדוק אם הוא יכול לקבוע בעיות בסיסיות כלשהן.

כמה זמן תקופת ההחלמה? כמה זמן לוקח להם? אני מרגיש שהתשובה לתשובה הבאה היא כנראה קצת סובייקטיבית, אבל חשבתי לשאול בכל זאת: א) רופא השיניים שלי מציע תקופת המתנה של 3 חודשים בין העקירה. ב) קראתי איפשהו שזה לא כל כך ארוך. ב) מהי הסבירות לצמיחה מחודשת של שיניים סמוכות ואם כן,

ב-Dentistry at Its Finest, אתה יכול לסמוך על עמלה נמוכה בהרבה, החל מ-$1900 לשתל. על פי מחקר עלויות של המכון למדיניות בריאות של איגוד השיניים האמריקאי, העלות הכוללת של שתל, חיזוק, כתר ושאר הליכים נדרשים נעה בין 3,100 ל-5,800 דולר.

העלות של ריבוי שתלים תלויה במספר השיניים החסרות ובמספר השתלים הנדרשים

בהתאם למספר השיניים הנדרש, רופא השיניים שלך עשוי להמליץ על השתלה בודדת, חלקית או מלאה. כל שיניים שצריך להסיר לפני ביצוע השתל הן עלויות נוספות ובהתאם למורכבות העקירה, העלות תשתנה.

אם יש צורך להחליף שתיים עד ארבע שיניים בשתלים באיכות גבוהה

העלות עשויה להיות בין 6,000 ל-10,000 דולר. העלות הכוללת של הטיפול תלויה בגורמים רבים, כולל כמה שיניים מוחלפות, מיקומן בפה ומספר וסוג השתלים בהם נעשה שימוש. בהתאם למצב, עלות הניתוח עשויה להיות גבוהה יותר, ויותר שתלים יעלו את העלות. הליכי הכנה: אם נדרשים הליכי הכנה נוספים, כגון עקירת שיניים, הרמת סינוס והשתלת עצם, העלות הכוללת של השתלות שיניים תגדל.

השיניים של כל מטופל הן ייחודיות

כך שהעלות הסופית של השתלות שיניים תלויה בכיסוי הביטוחי שלך, כמה גובה רופא השיניים שלך, מספר השיניים שאתה מחליף, והשיניים הספציפיות שאתה מחליף. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת קביעת העלות של השתלות שיניים, כולל הסכום המכוסה על ידי ביטוח השיניים שלך. למרות שאין פתרון אחד שמתאים לכולם, וקשה לומר כמה יעלה השיקום המדויק שלך, רופא השיניים שלך יכול לספק הערכה מדויקת יותר.

כמו כן ודא שאתה עובד עם רופא שיניים מוסמך להשתלות

מה שאומר שיש להם את ההכשרה המתאימה, הניסיון המאומת והמידע שיעזרו לך למזער את עלות ההשתלות. מאמר זה מסביר מדוע עלות השתלים גבוהה מהעלות, ומדוע כדאי לחפש רופא שיניים בעל הכשרה מקיפה.

אין להכחיש כי השתלות שיניים יתייקרו; המחירים שלהם נעים בין $1,000 ל-$7,500

תלוי בסוג השתל ומספר השתלים הנדרשים. כאשר תתחילו לחקור את המחיר של השתלות שיניים, תגלו מהר שהעלות של השתלת שיניים בודדת עשויה להיות בין 1,500 ל-6,000 דולר ארה"ב. המחיר הממוצע של השתלת שיניים מלאה הוא 34,000 דולר ארה"ב, אך בהתאם לאזור הגיאוגרפי ולגורמים נוספים (כגון הצורך בעקירת שיניים או השתלת עצם), המחיר עשוי להגיע ל-50,000 דולר ארה"ב.

בהחלפת שתיים עד ארבע שיניים בשתלים איכותיים

עלות התהליך יכולה לנוע בין 6,000 ל-10,000 דולר ארה"ב. כמו בכל הליך, העלות הצפויה עשויה לעלות, בהתאם לנסיבות הספציפיות של המטופל ומרכיבים אחרים. גם העלות של שחזורים הנתמכים בשתל משתנה מאוד, בהתאם למספר השיניים הנדרשות להחלפה. לדוגמא, עלות ייצור גשר או תותבת הנתמכת בשתל תהיה גבוהה יותר מעלות ייצור כתר בודד.

בממוצע

עלות כתר לשתל היא בין 1,000 ל-3,000 דולר אמריקאי. אין סיבה שהעלות הכוללת של שתל וכתר שיניים (ללא השתלת עצם) תעלה על 5,000 דולר ארה"ב. עד שנת 2021, העלות של החלפת שתל דנטלי יחיד בשיניים חסרות מוערכת בין 1,500 ל-5,000 דולר ארה"ב, כולל שתלים דנטליים, סמכים וכתרים. בקליפורניה, העלות של השתלות שיניים מוערכת בין 3,000 ל-4,500 דולר; על פי הניו יורק טיימס והאקדמיה האמריקאית להשתלות שיניים.

מחיר זה כולל את כל השירותים האופייניים הנדרשים

כדי שהשתל דנטלי יחיד יהפוך לתפקוד מלא, כגון ניתוח התקנת שתלים, תמיכה ושחזורים אחרונים. העלות הממוצעת עבור שתל טיטניום היא בין 1,800 דולר ל-2,500 דולר. העלות של סוג זה של תותבת הנתמכת בשתל יכולה לנוע בין 7,000 דולר ל-90,000 דולר.

עם זאת

העלויות הכרוכות בשתלים בפה מלא בהחלט שוות את זה. למרות שתותבות הן אופציה זולה יותר בהשוואה לשתלים, יש להחליף אותן כל 5-10 שנים, לבוא עם הרבה מפגשים חברתיים שעלולים להיות מביכים, ולא באמת להחליף לעיסה נכונה בשיניים טבעיות. שיקום שתלים עשוי להיות יקר יותר בהתחלה, אבל זה פתרון קבוע שמתנהג כמו שיניים טבעיות.

זה יכול להיות יקר, וביטוח שיניים יכול לעזור לשלם עבור כתרים לשיניים. אם אתה צריך רק השתלת שיניים אחת בברנבי, אתה יכול לארגן ניתוח שעולה בין 1,000 ל-3,000 דולר ארה"ב.

עם זאת

תמיכה וכתר יכולים להוסיף כל מקום מ-$500 ל-$3,000. עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון הן הגדם, שהוא בדרך כלל $ 300 עד $ 500, והכתר, שהוא בדרך כלל $ 1,000 עד $ 2,000. לאחר מכן נצטרך לקבוע אם יש צורך לעקור את השיניים, שתעלה בין 100 ל-500 דולר לעקירה.

זה בדרך כלל עולה בין 400 $ ל 600 $

ואז יש השאלה של ביטוח פרט וכמה הם יכסו. הערכה זו יכולה להגיע עד 50,000 דולר, תלוי במקרה, רופא השיניים המבצע את ההליך והאזור הגיאוגרפי. העלות הכוללת של שן מתחילתה ועד סופה היא בדרך כלל בין 3,000 ל-4,500 דולר, מעריך לוין, ואדם שזקוק למלא שתלים מחפש תג מחיר סופי של 60 עד 90,000 דולר. ישנם רופאי שיניים שגובים מחיר בודד עבור כל השתל, בעוד שאחרים מציינים זאת בנפרד כדי שתוכלו לראות את עלות השתלת השיניים עבור כל רכיב והליך בנפרד.

בהתאם להליכים הראשוניים הנדרשים

העלות הכוללת של ההשתלה עבור המטופל עשויה לנוע בין אלפי דולרים בודדים ל-40,000 דולר, ולעיתים אף יותר. עם זאת, המחיר הלאומי הממוצע של סט שלם של שתלים בארצות הברית הוא 34,000 דולר. עם זאת, המחקר שלנו מראה כי המחיר של שתל בודד נע בין 1,500 דולר ל-6,000 דולר. בנוסף לעלות ההשתלה, עלויות אלו נעות בין 5,000$ ל-10,000$.

עלויות קבועות של השתלות נעות בין 1,600 דולר ל-3,000 דולר; כתרי השתלה הם $1200-$3000; ואביזרים של 275-400 דולר ארה"ב

בממוצע, מחירו של שתל שאינו מצריך ניתוח נוסף נע בין 1,600$ ל-3,000$. במקרים אחרים, עם מספר שתלים, ניתן להשתמש בארבעה עד שישה שתלים לאבטחת תותבת אחת נשלפת, והעלות הממוצעת של השתל תהיה בין 2,500 ל-5,000 דולר ארה"ב, כולל שיניים תותבות. טכנולוגיית הארבעה באחד משתמשת בארבעה שתלים כדי לתמוך בגשר קשת מלא של זירקוניה. העלות הממוצעת של כל קשת היא 9,000 עד 25,000 דולר, כולל הגשר.

ככלל, כאשר מתקינים מספר שתלים דנטליים בו זמנית, עלות השתלה אחת לשן נמוכה מהעלות של ניתוח השתלה בודדת.