אפליקציות לסמארטפון, מעקבי כושר או פשוט ניהול יומן יכולים לעזור לך לעקוב אחר האוכל שאתה אוכל, הקלוריות שנשרפו והמשקל שאתה מאבד. למרות שאולי תרצו או לא תרצו לשקול את עצמכם לעתים קרובות בזמן שאתם יורדים במשקל, מעקב אחר משקלכם באופן קבוע יהיה חיוני כדי לעזור לכם לשמור על המשקל שלכם. כאשר אתה מנהל יומן של המשקל שלך, גרף יכול להיות אינפורמטיבי יותר מאשר רשימה של המשקלים שלך. עם זאת, כאשר אתה שוקל את עצמך ושומר על טבלת משקל או גרף, זכור שיום אחד למשטרי התזונה והפעילות הגופנית שלך לא תהיה השפעה ניכרת על המשקל שלך למחרת.

ירידה במשקל בדרך בריאה נראית אינדיבידואלית עבור כל אדם

אך לעיתים קרובות דורשת שינויים יומיים הקשורים לתנועה ולתזונה. ולמרות שבטח שמעתם שתזונה נכונה ופעילות גופנית יכולים להוביל לירידה במשקל, זה קל יותר לומר מאשר לעשות. כל אורח החיים שלך משחק תפקיד בהשגה ושמירה על משקל בריא.

כשזה מגיע לתזונה ופעילות גופנית

אי אפשר אחד בלי השני. בעוד שחלק מהאנשים מגיבים היטב לספירת קלוריות או לשיטות מגבילות דומות, אחרים מגיבים טוב יותר ליותר חופש בתכנון תוכניות ההרזיה שלהם. יש הטוענים שהעיקר לאכול פחות ולהתאמן יותר, אחרים מאמינים שפחות שומן היא המוצא היחיד, ואחרים ממליצים להימנע מפחמימות. מצד שני, גישת ירידה במשקל שאינה דורשת הגבלות קיצוניות ומביאה לירידה במשקל המומלצת של 1-2 קילו בשבוע יכולה לעזור לך לפתח הרגלי אכילה בריאים וברי קיימא המספקים מספיק חומרים מזינים ממגוון רחב של מזונות. קבוצות מזון ולעזור לך להשיג בריאות מיטבית.

ביצוע שינויים בהרגלי התזונה והפעילות הגופנית יסייעו לכם להצליח בהשגת יעדי הירידה במשקל ויקלו עליכם את המעבר למשטר דיאטה ופעילות גופנית קפדנית לאחר הניתוח

ולמרות שאי אפשר לרדת במשקל באופן משמעותי או לצמיתות בלי כמה שינויים באורח החיים, כמו ביצוע אחת מהדיאטות העובדות או אימוני HIIT תקופתיים, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לך בדרך אם תישאר. להתחיל את כל התהליך מאפס. ישנם מספר יתרונות הקשורים להורדת כמה קילוגרמים באמצעות שיטות בריאות, כגון שליטה טובה יותר ברמת הסוכר בדם, לחץ דם בריא יותר וסיכון נמוך יותר למחלות כרוניות.

בעוד שהשפעת פעילות גופנית על המשקל שלנו מוערכת יתר על המידה

היא עדיין יכולה לשפר משמעותית את בריאותנו, גם מבלי לרדת במשקל. למרות שאתה יכול לרדת במשקל ללא פעילות גופנית, פעילות גופנית קבועה והגבלת קלוריות יכולה לעזור לך לרדת במשקל. ברגע שאתה מגיע למשקל בריא, הסתמך על תזונה בריאה ופעילות גופנית שיעזרו לך לשמור על המשקל שלך לטווח הארוך.

המטרה של עבודה קשה

היא בדרך כלל דיאטה דלת פחמימות קפדנית. אתה בדרך כלל יורדת 2-6 פאונד (1-3 ק"ג) בשבוע הראשון, ולאחר מכן 0.5 ק"ג בממוצע בשבוע, בזמן שעדיין יש לך מספיק משקל כדי לרדת במשקל. בדרך כלל, כדי לרדת 1-2 קילו בשבוע, אתה צריך לצרוך 500-1000 קלוריות יותר מקלוריות יומיות באמצעות דיאטה דלת קלוריות ופעילות גופנית סדירה. בהתאם למשקל שלך, 5% מהמשקל הנוכחי שלך עשוי להיות יעד ריאלי, לפחות עבור המטרה הראשונית.

מחקרים מראים שירידה של 5% עד 10% ממשקל ההתחלה שלך יכולה לשפר משמעותית את בריאותך

זה לא אומר שאתה צריך לעצור שם, אבל זה אומר שהמטרה הראשונית של ירידה של 5-10% מהמשקל ההתחלתי שלך היא ריאלית ובעלת ערך. עם זאת, התחומים שדורשים את מירב תשומת הלב הם שינויים בתזונה ובפעילות גופנית, שיובילו לעלייה במשקל לאורך זמן.
עבור עוד מידע בתחום של כיצד לרדת במשקל ? ובי פיט כיצד לרדת במשקל ? מומלץ לבקר ב- be-fit.co.il

מצד שני

הרגלים בריאים כמו אלו שיונקין תיאר לעיל – אכילת ארוחות קטנות יותר, הגדלת צריכת הירקות והחלבונים והפחתת צריכת הפחמימות הפשוטות, הסוכר והאלכוהול – הם הרבה יותר מציאותיים לשמירה. אם אתה מגביל את צריכת המזון שלך, עושה פעילות גופנית מוגזמת, או תמיד חושב על האוכל והגוף שלך כדי לשמור על מספר מסוים על הסקאלה, אז זה לא המשקל הבריא ביותר עבורך", אומר יונקין. ובכן, אם המטרה שלך היא לרדת במשקל, אנו ממליצים לך לעקוב אחר כל הטיפים לעיל, כולל דיאטה דלת פחמימות. עדיף להקפיד על תזונה בריאה בימים שאינם בצום ולהימנע מאכילת יתר.

ללא קשר לתזונה שמתאים לתיאבון ולאורח החיים שלך

כל התכניות מעודדות תשומת לב למזונות מלאים. לטיפים שימושיים נוספים לירידה במשקל, הקפד לבדוק את הסעיף של המזונות החיוניים הטובים ביותר לירידה במשקל. שורה תחתונה: הפחתת כמות הסוכר, העמילן או הפחמימות בתזונה שלך יכולים לעזור לדכא תיאבון, להוריד את רמות האינסולין ולרדת במשקל. דיאטות דלות פחמימות ומזונות מלאים ודלי קלוריות יעילים לירידה במשקל ועשויים להיות קל יותר לביצוע מאשר דיאטות אחרות.

דיאטה קלורית יכולה גם להוביל לירידה במשקל וקלה יותר לתחזוקה לאורך זמן

אנשים בדיאטה דלת פחמימות קפדנית מאוד יכולים לרדת במשקל מהר יותר, ומי שמתאמן באופן קבוע יכול גם (בונוס). אם אתה צריך להוריד הרבה עודפים משקל, אתה יכול להתחיל מהר יותר, למרות שחלק מה-th המשקל שתרד בהתחלה יגיע מאיבוד מים.

למרות שזה עשוי להיות מפתה לנסות לרדת במשקל

מחקרים מראים שירידה פתאומית ומהירה במשקל היא נדירה, ואנשים רבים עולים עוד יותר במשקל. ירידה קבועה במשקל והתאוששות (שיש סיכוי גבוה יותר להתרחש כאשר מתחילים ומפסיקים דיאטות קיצוניות) מגבירים את הסיכון למחלות לב וכלי דם, פוגעים בבריאות הנפשית ומקשים על ירידה במשקל לטווח ארוך. שורה תחתונה: דיאטה דלת פחמימות או קלוריות יכולה להפחית משמעותית את המשקל, אך המהירות תלויה באדם.

בדרך כלל

צריכת פחות קלוריות ממה שאתה שורף מביאה לירידה במשקל, שהיא בדרך כלל שילוב של משקל מים, שומן בגוף ו"רקמת שריר" (המכונה גם שריר). אתה אוכל את אותו מספר קלוריות, אבל אתה יורד פחות או יורד במשקל. בדיאטת קטו קפדנית, הרעב והתשוקה מופחתים מאוד, במיוחד אם יש לך משקל עודף שצריך להשיל.