מהן החוקיות של קניית קמגרה באינטרנט?

קמגרה חוקית במדינות ומדינות רבות. עם זאת, זה לא חוקי בארה"ב.

החוקיות של קמגרה תלויה במדינה או במדינה בה אתה גר. לדוגמה, אם אתה גר בקנדה, קמגרה היא חוקית וניתן לרכוש אותה ללא מרשם מרופא. עם זאת, אם אתה גר בארה"ב, זה לא חוקי לקנות קמגרה ללא מרשם מהרופא שלך.

החוקיות של קניית קמגרה באינטרנט תלויה במדינה בה אתה גר. במדינות מסוימות, זה חוקי לקנות קמגרה באינטרנט בעוד שבאחרות זה לא חוקי.

זה חוקי לקנות קמגרה באינטרנט בארצות הברית ובקנדה מכיוון שאין חוקים האוסרים על מכירת קמגרה באינטרנט.

עם זאת, זה לא חוקי לקנות קמגרה באינטרנט באוסטרליה ובניו זילנד מכיוון שיש חוקים האוסרים על מכירת קמגרה ללא מרשם.

זה גם לא חוקי לקנות קמגרה באינטרנט ללא מרשם במצרים, בחריין, ירדן, לבנון ומרוקו.

בעבר זה היה חוקי בהודו, אבל עכשיו עם תקנות חדשות של הממשלה, זה הפך לבלתי חוקי עבור כל אדם מלבד בתי חולים ומרפאות למכור או לייבא טבליות קמגרה.

הקדמה:

קמגרה היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים. זה ידוע גם בשם Sildenafil Citrate. תרופה זו מיוצרת על ידי Ajanta Pharma והיא אושרה על ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות) בשנת 2003.

התרופה עוזרת לשפר את זרימת הדם לאזור הפין, מה שמגביר את הגירוי המיני ומוביל לזקפה. יש ליטול את התרופה רק בעת הצורך מכיוון שהיא עלולה לגרום לתופעות לוואי כגון כאבי ראש, סחרחורת, בחילות וצרבת.

קמגרה אינה סם חוקי. זוהי תרופת מרשם הזמינה במדינות שונות. חוקיות התרופה משתנה ממדינה למדינה. במדינות מסוימות, ניתן להשיג אותו במרשם רופא בעוד שבאחרות ייתכן שיהיה צורך לייבא אותו באישור מיוחד.

קמגרה אינה חוקית בארצות הברית או בקנדה מכיוון שאין לה אישור FDA לשימוש במדינות אלו. באירופה, קיימות כמה הגבלות על השימוש בו גם כן. קמגרה אושרה לשימוש על ידי סוכנות התרופות האירופית (EMA) אך רק לגברים הסובלים מבעיות זיקפה ובעיות שפיכה מוקדמת שלא ניתן לטפל בהן בטיפולים אחרים כמו ויאגרה או סיאליס.

מה זה קמגרה?

קמגרה היא צורה גנרית של סילדנפיל ציטראט, שהיא התרופה הפופולרית ביותר לבעיות זיקפה.

קמגרה היא תרופה השייכת לקבוצת מעכבי הפוספודיאסטראז-5. זה מגביר את זרימת הדם לפין ועוזר להשיג ולתחזק זקפה על ידי הרפיית השרירים בפין.

זה אושר על ידי ה-FDA והוא זמין במינונים שונים.