זה לא סוד ש Shopify היא אחת מפלטפורמות המסחר האלקטרוני הראשונות שמציעות לכם את הטוב משני העולמות בכל הקשור לפתיחת עסק להזמנות דואר. שלא כמו דרופשיפ מאמזון ל- Aliexpress או כל דרך אחרת להרוויח כסף למכור את הדברים שלך דרך חשבונך – בהתבסס על קשרים עסקיים עם ספקים אמיתיים – בניית מערכות יחסים עם ספקים אמיתיים היא עסק בר קיימא שמספק ערך מוסף משמעותי לעולם. חנות מקוונת של Shopify, מעורבת עם קלות ההפצה הנפתחת, אנו יכולים לספק בעלות נמוכה בהרבה ועם הרבה יותר שליטה על תהליך המסירה.

כדי לענות על צרכי ההיצע שלך לישראל, יש לנו תוכנית לוגיסטית חסכונית, משתלמת ואמינה. אז אם אתם רוצים לשלוח סחורות מסין לישראל, אנחנו כאן כדי לספק לכם את השירות המשתלם ביותר, היעיל והאמין ביותר.

ראשית, אנו בודקים את ההצעות למשלוח מסין לישראל, בוחרים אחת ואז מחכים לשליח ומשלמים את העלות. אם ברצונך להודיע לנו על המחיר והשעה הסופיים, אנא שלח את המסמך ל- DDPCH שם יחושבו עלויות המשלוח ותמסור לנו את המחיר הסופי בשלב זה.

ישנן שיטות משלוח מהירות אחרות

כולל EMS ו- DHL, אך הן יקרות מאוד והורסות את שולי הרווח שלך, במיוחד עבור מוצרי משלוח למשלוח, ועלולות לגרום לירידה בעסק שלך. אם ברצונך לפתוח את עסק הצניחה שלך בסינגפור, ודא שאתה מציע שירותי משלוחים מסינגפור. לחץ כאן כדי ליצור חשבון Shopify כדי לקבל את החנות המקפצת שלך באינטרנט ולקבל תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום.

זהו מאמר ענק ומכיל את כל מה שאתה צריך לדעת

כדי להקים חנות Dropify של Shopify משלך עד 2021. אם אתה מגדיר את המשלוח ל- AliExpress, הנה מאמר שמסביר כיצד להתמודד עם זמני אספקה ארוכים . אתה יכול גם לקנות dropshopping מספקים כגון Aliexpress ו- Alibaba כדי למכור מחדש במדינות אחרות.

אם יש לך יותר כסף להוציא או שאתה מחפש תוצאות מהירות

אתה יכול גם להוריד משלוחים באמזון. בחרתי לעשות זאת ב- eBay במקום ב- eBay של אמזון לצורך ארביטראז 'כי זה זול יותר ו- Amazon FBA הגיוני מאוד. אם אתה עושה את זה בשוק אחר ממה שאתה מרוויח את הכסף שלך ב- eBay, התהליך הוא בעצם זהה והאסטרטגיה קלה להעתקה משוק אחד למשנהו. Dropshipping מאמזון יכול להיעשות בצורה מסורתית, באמצעות שיטת המסירה שלה, ו dropshopping מאיביי, מה שאני עושה.

אתה אמור להיות מוכן להתחיל למכור באמזון עכשיו

אבל קל להתחיל אם יש לך את הידע, הניסיון וההכנסות שאתה מייצר מעסק הדרופשיפינג שלך ב- eBay. אם לא תתחיל היום, תוכל להרוויח מאות דולרים תוך זמן קצר על ידי הורדת משלוחים ממקורות הכנסה אחרים, מה שלא יאפשר לך להרוויח הרבה. אבל אולי לא תרצה להתחיל מיד, כי אולי אין לך מושג איך זה עובד, או אפילו הבנה טובה של המודל העסקי. ברגע שהיו לך כמה מספרים, במיוחד דרופשיפ מאמזון. יש להם מושג די טוב מה קורה ואיך לעבוד איתו.

לפני שאתה בוחן את השוק

אתה יכול לבדוק את רשימת ספקי הספנות הטובים בארה"ב. ברגע שיש לך מושג לאילו מדינות אתה צריך למקד ב dropshooting שלך, עיין במדינות שאתה צריך לא לכלול ממודעות הקניות שלך. אני אראה לך גם את 10 המדינות הטובות ביותר שאליהן אתה מכוון כדרופשיפר ואת 5 חנויות הדרופ בכל מדינה שכדאי להימנע מהן. אם אתה מתחיל דרופשופ בכל דרך שהיא וחושב על מיקוד למדינות, פולין יכולה להיות אחת מהן.

באשר לדרופשיפינג, רוב המוצרים מיוצרים ביפן, מה שאומר שספקים רבים מבוססים גם בחלק זה של העולם. יפן אמנם מדורגת במקום ה -4, אך זו מדינה שיכולה להציע לך עתיד מזהיר בצילומי ירי.

כדי שעסק dropshipping שלך יצליח, אתה צריך להכיר את שוק המסחר האלקטרוני הרבה יותר טוב. מכיוון שרוב חברות הצילומים ממוקמות בבריטניה, אולי עדיף להתחיל למכור בגדים.

אבל יש גם כמה עזיבות

שולחים שהצליחו להרחיב את עסקיהם ב- Dropay ב- eBay עם קמעונאים רק בגלל השימוש באמזון. מוכרי אמזון מרגישים שולל כשהם מבינים שמישהו קפץ מאמזון לאיביי ועושה כסף עבור עצמם. תהליך התמחור החדש רגיש עוד יותר ככל שהמחירים הגדולים משתנים והם אזלו מהמלאי כאשר אתה מציע אלפי ואלפי מוצרים בחנות שלך. כשאתה קונה דרך אתר כמו אמזון או eBay, עליך לקנות תחילה את המוצרים ואז למכור אותם במקביל.