מבוא

ביטוח נסיעות בינלאומי הוא סוג מיוחד של ביטוח נסיעות המעניק כיסוי למטייל במקרה של תאונה או חירום.

כמה תרחישים נפוצים שבהם ביטוח נסיעות בינלאומי מועיל הם:

– במקרה שהנוסע נפצע או יחלה במהלך נסיעתו וצריך להתאשפז.

– במקרה שהנוסע צריך לבטל את הטיול שלו בגלל שנמנעה כניסתו למדינה.

– אם נוסע צריך לבטל את נסיעתו עקב מוות או מחלה במשפחתו.

– אם מטייל מתכנן לנהוג במקום לטוס ונקלע לתאונה בעת נסיעה לחו"ל.

מספר 1 דברים שכדאי לדעת כשאתה נוסע לחו"ל ללא ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא דבר חשוב שיש על מנת להיות ערוכים לכל מצבי החירום האפשריים שעלולים להתרחש. לכן, לפני שאתה נוסע ללא ביטוח נסיעות, וודא שאתה מודע לדברים מספר 1 אלה.

1) הדבר הראשון הוא שייתכן שבמדינות מסוימות אין אותה מערכת בריאות כמונו. זה אומר שאם אתה חולה או נפצע בחו"ל, אתה תהיה לבד.

2) בעיה נוספת היא שמדינות מסוימות אינן מזהות את כרטיס הבריאות שלך ובמקום זאת רוצות לראות עותק של הדרכון שלך לפני שהם יכולים לספק עזרה כלשהי עם חשבונות רפואיים.

3) אתה צריך לדעת איזה סוג של כיסוי יהיה לך בחו"ל ואם זה מספיק כדי לכסות את כל מקרי החירום האפשריים שיכולים לקרות במהלך הטיול שלך.

מהם הסוגים השונים של פוליסות ביטוח נסיעות?

הסוג הראשון של ביטוח נסיעות נקרא פוליסת "נסיעה בודדת". בפוליסה מסוג זה, הנוסע משלם עבור נסיעה אחת בכל פעם. אם הם רוצים לצאת לטיול נוסף, עליהם לקנות פוליסה נוספת לטיול יחיד. הסוג השני נקרא פוליסת "רב-נסיעות". פוליסה מסוג זה ניתן לקנות לשתי נסיעות או יותר בבת אחת והיא תכסה את כל הנסיעות בחבילה אחת.

הסוג השלישי של ביטוח נסיעות נקרא פוליסת "רב נסיעות שנתית". בביטוח מסוג זה ניתן לקבל כיסוי של עד 12 נסיעות בשנה והוא יכסה את כל הנסיעות בחבילה אחת. הסוג הרביעי והאחרון נקרא פוליסת "טיול חד-שנתי". ביטוח מסוג זה מספק כיסוי רק לטיול שנתי אחד, אך הוא יכסה את הטיול המסוים הזה כמו גם כל טיול אחר באותה שנה שאולי תחליט לקחת .

#4 כמה זה עולה? האם זה שווה את ההשקעה?

עלות ביטוח נסיעות לחו"ל נקבעת לפי היעד ואורך הטיול שלכם. כדאי להשקיע בביטוח אם אתה נוסע למדינה עם סיכון גבוה לטיפול רפואי ושירותי חירום.

תמיד מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לפני היציאה לטיול. זה יהיה יקר יותר לקנות אותו כשאתם כבר בחו"ל, אז וודאו שאתם רוכשים אותו לפני היציאה.

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא סוג של ביטוח המכסה את הסיכונים בנסיעה לחו"ל, כגון מקרי חירום רפואיים, תאונות, אובדן מזוודות ואפילו גניבה. חשוב לדעת כמה זה עולה והאם זה שווה את ההשקעה.

נסיעה לחו"ל יכולה להיות חוויה מרגשת. אבל לפני שאתה מזמין את הכרטיסים שלך, אתה צריך לוודא שיש לך את ביטוח הנסיעות המתאים כדי לכסות את כל הסיכונים האפשריים שעלולים להתרחש במהלך הטיול שלך.

יש הרבה ספקי ביטוח נסיעות בשוק עם מחירים ואפשרויות כיסוי שונות. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות בבחירת ספק ביטוח נסיעות הוא לשאול את עצמך כמה זה עולה? האם זה שווה את ההשקעה?

#5 כיצד לבחור את הסוג הנכון של ביטוח נסיעות

ביטוח הנסיעות של חברת הטיולים אינו האופציה היחידה למטיילים. ישנם סוגים רבים אחרים של ביטוח נסיעות שתוכל לרכוש כדי לכסות את הטיול שלך, בהתאם למדינת היעד שלך.

לסוגים שונים של ביטוח נסיעות יש רמות שונות של כיסוי והגנה, לכן חשוב לדעת מה אתם קונים לפני שאתם רוכשים אותו.

הנוסעים צריכים גם לשקול כיצד הם רוצים שההוצאות הרפואיות והפריטים האבודים שלהם יכוסו כאשר הם קונים פוליסה.

חשוב להצטייד בסוג ביטוח נסיעות נכון לפני יציאה לחו"ל. אם אתם מחפשים סוג מסוים של ביטוח נסיעות, אז עדיף להשוות בין סוגי ההטבות השונים שמציעים מבטחים שונים.

להלן חמישה טיפים כיצד לבחור את הסוג הנכון של ביטוח נסיעות:

– בדוק מה מכוסה על ידי הפוליסה שלך, כמו גם אי הכללות או הגבלות שעשויות לחול.

– דעו מהי רמת הכיסוי שאתם רוצים והאם היא משתלמת עבורכם.
למידע מורחב בתחום של ביטוח נסיעות לחול כדאי לבקר ב- insurance-travel.co.il

– שקול אם אתה צריך נסיעה בודדת או מדיניות שנתית בהתאם לתדירות שבה אתה מתכנן לנסוע לחו"ל.

– חשבו איזו רמת כיסוי אתם רוצים למטען ולחפצים האישיים שלכם – זה יכול להשתנות מחברה אחת לאחרת.

– החליטו אם לבטח את עצמכם מפני מחלה ופציעה, אובדן או נזק למטען, כסף וחפצים אישיים, ביטול או צמצום נסיעתכם ועוד.