בזמן שאתה מתחפש לנסיכה ליאה בתחפושת אמא ותינוק של ליל כל הקדושים, הקטן שלך יהפוך ליודה החמוד ביותר. הוא מגיע במגוון גדלים לתינוקות מגיל ילוד ועד 12 חודשים וזמין בשלוש אפשרויות צבע. אם אתה לא רוצה לבלות את ליל כל הקדושים בהרגעת ילד קפדן, וודא שהתחפושת שאתה קונה נוחה.

הוא מגיע בשלושה גדלים של ניובורן, מ-newborn ועד 24M, וכולל סרבל וקפוצ'ון כדי להתאים לפיג'מת Maxs Wild Thing. כאשר קונים תחפושות ליל כל הקדושים לילדים, על המטפלים לשקול דברים כמו גודל, התאמה ומגמה לפני שהם מקבלים החלטה סופית. זו גם אחת מהתחפושות שבהחלט יכולה לשמש כתלבושת של ילדך לפני ליל כל הקדושים, כך שתוכלי להגיע לכמה מיילים נוספים. כהורה, להלביש את ילדך לליל כל הקדושים זה כיף מאוד, כי לא משנה מה התחפושת, הם תמיד נראים מקסימים.
לעוד פרטים נוספים בנושא של איפה קונים תחפושות לתינוקות נא לבקר ב- tahposet.co.il

כמו תחפושות ליל כל הקדושים רבות לילדים ב-Etsy

גם זו סרוגה. רעיונות תחפושות ליל כל הקדושים החמודים האלה לתינוקות ופעוטות הם חלום עשה זאת בעצמך. אם אתה מרגיש אמיץ, אתה יכול לבחור את תחפושת עוף ליל כל הקדושים עבור האפרוח שלך. תחפושת ליל כל הקדושים של Carters Avocado לילדים היא התחפושת הנמכרת ביותר לפעוטות של אמזון (אפשר להוסיף מסיבות ברורות).

וזה מה שמייחד את תחפושות ליל כל הקדושים לילדים ב-Etsy מכל מה שאתה יכול לשים על הילד שלך

שמור את התינוק שלך קרוב כל הלילה עם הרעיון הזה של תחפושת ליל כל הקדושים לילדים. אם לא תכננתם להלביש את הקטן שלכם לליל כל הקדושים השנה, התחפושת הסופר חמודה הזו עשויה לשנות את דעתכם. פסק דין סופי אתה יכול להלביש את הילד שלך בשקית תפוחי אדמה והוא יהיה חמוד כמו תמיד, אז כל אחת מהתחפושות האלה היא בחירה מצוינת.

התלבשו כמו ספר ילדים קלאסי עם תחפושת ליל כל הקדושים הרעבים של זחל ועלים

תחפושת יכולה להיות חמודה לא רק לליל כל הקדושים, אלא גם להתלבש, או אם הנושא של יום ההולדת הראשון של פעוט הוא מפלצת עוגיות, לכולם כבר יש תלבושת מוכנה. החלק המסובך היחיד הוא הגודל, אז תצטרך סרט מדידה בהישג יד כדי לוודא שאתה מזמין את המידה הנכונה עבור הציפור הקטנה שלך.

שף וסיר ספגטי הם התחפושת הכי חמודה לפנק את הקטן שלך בליל כל הקדושים

עם זאת, גם אם הילד שלך נראה חמוד כמעט בכל דבר, יש מה לומר כדי לחשוב הרבה על התחפושת שלך. ולמרות שאתה כנראה יכול לקנות את זה בחנות, תחפושת הדלעת לתינוק בעבודת יד ממוכר Etsy ShopLittleThingsBaby היא החמודה ביותר מבין הטלאים.

ניתן להפוך בקלות את חולצות החד קרן התואמות הללו לתחפושת עם כמה אביזרים עבורך ועבור התינוק שלך

אז תן לקטן שלך להיות מיניון בוב עבור הגרו שלך בתחפושת מיניון מקסימה זו לילדות. תחפושת הסרוגה של הנסיכה ליאה בעבודת יד ממוכר Etsy ValuableCr8tions נראית בדיוק כמו האלה הגלקטית מהסדרה האפית.

אתה יכול לתת לקטן שלך לנענע את התחפושת כפי שהיא

או להוסיף זוג ג'ינס ומגפיים כדי להשלים את המראה. זה מה שאנשים יגידו כשהם יראו את הקטן והחמוד שלך לבוש בתחפושת של אליס בארץ הפלאות. וכפי שניתן לראות כאן, ניתן להפוך את המיקרוגל הזה לתחפושת מקסימה עד כדי גיחוך לפעוטות.

שמור את התינוק שלך קרוב כל הלילה כמו הדבורה הקטנה שלך בתחפושת פרח ודבורה של אמא ותלבושת תינוק

הקרקר הקטן שלך ייראה כל כך חמוד בתחפושת הזו. Addams Family Values ​​לנצח יהיה אחד מסרטי ליל כל הקדושים הגדולים בכל הזמנים, אז אין זה פלא שאתה מייצר אינספור רעיונות לתחפושות מדי שנה. תחפושת אמא ותינוק של קואלה ודוב עצים בעבודת יד של ג'יימי תשאיר אותך מחובר לאהובתך כל הלילה.

אז אם תחפושת רצינית

היא כל מה שאתה יכול לגייס לליל כל הקדושים הזה, אל תדאג. אם אתה רוצה שהדברים יהיו פשוטים אך אופנתיים, בדוק את תחפושת הגור החמודה הזו. ולמרות שהדברים לא שוקקים כרגיל בחזית תרבות הפופ (למעט אולי חובבי ליל כל הקדושים של TikTok), עדיין יש הרבה השראה שתוכלו ליישם בבחירת התחפושת המושלמת לילדכם. הלבישו את כל המשפחה בתחפושות המפלצות הקטנות האלה ממשחקי Tell Love ו- Party.

סטודיו עשה זאת בעצמך עשה עבודה נהדרת לשכנע אותנו שאנחנו צריכים להפוך את הקטן שלנו למטלית רחצה עם חליפת האמבטיה הזו

Sugar and Cloth הכינו את התחפושות הרעבות היפופוטמיות הכי חמודות למשפחה הקטנה שלהם. זה נראה בדיוק כמו השמלה הכחולה האייקונית של אליס עם סינר לבן ותחרה. נדרשת מעט מיומנות כדי ליצור תחפושת ענן וקשת משלך.

השתמש באיפור כדי לתת לקטנטן שלך שקיות מתחת לעיניים, הלביש אותם במשהו מרופד כראוי, והצמד את הבובה לרגליו. הם יראו לכם איך להכין את תחפושות חיות היער היקרות האלה באמצעות ציוד אמנות פשוט.