בנוסף, Xiaomi MiJian Vacuum 1C מאפשר לך להשתמש במספר חדרים בשימוש אחד. סוללת 2400 mAh מאפשרת לך לכסות בקלות שטח של עד 120 מ"ר. היבט יוצא דופן נוסף הוא עוצמת מנוע היניקה שלו, שמגיע ל-2500 Pa. ניתן לשנות את מהירותו בכל עת בכל אחת מארבע הרמות הזמינות.
למידע נוסף אודות שואב אבק שיאומי ואיך מנקים שואב אבק שיאומי יש לבדוק ב- vacuums.co.il

במצב זה

הוא ינקה שטח מרובע בגודל 1.5 על 1.5 מטר ישירות מסביב למברשת הוואקום. בתום הניקוי הנקודתי, שואב האבק המטאטא יחזור אוטומטית למצבו המקורי ויכבה. כאשר השואב נמצא במצב המתנה או השהייה, לחץ והחזק את הלחצן למשך 3 שניות כדי להתחיל את מצב הניקוי הנקודתי.

המטאטא יתחיל לנקות באופן אוטומטי בזמן שנקבע מראש

ויחזור לעמדת הטעינה לטעינה לאחר השלמת הניקוי. לחץ על הלחצן או שאתה יכול להשתמש באפליקציית Mijia/Mijia כדי להתחיל לנקות. אפשרויות הניקוי היבש לא השתנו מהדור הראשון של הרובוט Xiaomi: מברשת מסתובבת בצד ימין היונקת חלקיקים בנתיב הרובוט, ומברשת עגולה מתחת לשואב השואבת לכלוך בצורה מושלמת. …

ודא שלשואב יש גם מתג על הידית; זה יאפשר לך לבטל את המברשת ולעזור להגן על הגימור הנקי של הרצפה שלך תוך הימנעות מפיזור פסולת

הרחק שיער, אצבעות וחלקי גוף אחרים מכניסת המגב. אנא הסר את כל הכבלים על הרצפה לפני הניקוי (כולל כבל החשמל של בסיס הטעינה) כדי שהשואב לא ייתפס עליהם, מה שעלול לכבות בטעות מכשירי חשמל או לגרום נזק לחפצים או כבלים.

הודות למערכת ניקוי האבק של טורנדו, המברשת המרחפת מתאימה את עצמה בצורה מושלמת למשטח, מתאמת את עבודת מברשת הצד והרולר, מנקה היטב את הרצפה. מטלית מיקרופייבר בתחתית מנקה ביסודיות את פני השטח ומייבשת עודפי מים.

השואב משלב שתי פונקציות, מה שמאפשר לשלב שאיבת אבק וניקוי רצפות בו זמנית. ניתן גם לקנות את שואב האבק האוטומטי Xiaomi, שהוא הסוג השני שמציע המותג. אתה יכול גם לקנות שואב אבק זקוף שעולה בסביבות $300, תלוי בסוג.

הגוף עצמו נראה מסוגנן מאוד

מה שהופך את שואב האבק של Xiaomi מתאים לכל פנים. לאחר שאמרנו זאת, ראוי לציין שלשואב הזה יש סוללה טובה מאוד (5200 מיליאמפר/שעה) (Li-Ion) ואנחנו מקבלים גם אפליקציה מובנית מצוינת שנותנת לנו מגוון אפשרויות. אם אתם מחפשים שואב רובוט מעולה שיכול לנקות כל מיני פסולת מרצפות עץ ולשמור עליהן ללא רבב, הדגם הזה מבית Xiaomi הוא בשבילכם. ה-Xiaomi Mi Robot Vacuum הוא מכשיר ניקוי אינטליגנטי ביותר ואחד משואבי האבק הרובוטים הטובים ביותר בשוק. Mijia Robot Vacuum הוא שואב אבק רב תכליתי אינטליגנטי שנועד למקסם את נוחות ויעילות הניקוי.

שואב האבק רובוט Mi

הוא אחד המוצרים הטובים ביותר במערכת האקולוגית של Xiaomi, ועבור הדגם הזה, Xiaomi משחררת כמה עדכונים, כולל היכולת להרטיב לנקות. הרובוט מיוצר על ידי Roborock, אחד משותפי החומרה של Xiaomi, ולמרות שדגם הדור הראשון סומן Mijia (תת מותג של Xiaomi המתמקד בגזרת הבית החכם), גרסה זו של Mi Robot מגיעה עם המותג Roborock. או מיתוג Mi בשווקים נבחרים כמו הודו.

כאן תוכלו לראות גם דגמים מספקים ויצרנים שונים עם מגוון רחב של פונקציות. הדגמים הפשוטים יותר אינם מציעים תכונות נוספות כגון מברשות טורבו לרצפות ושטיחים.

בין אם אתה צריך רובוט מקרצף או כזה שיכול לנקות ולשאוב אבק

יש הרבה לבחירה. Xiaomi מציעה מספר פתרונות מודרניים שיהפכו את שאיבת האבק היומית לתענוג אמיתי, לא לעבודה לא נעימה. המוצרים המודרניים של היום יכולים לבצע מספר משימות שונות הכוללות יותר מסתם ניקיון. מדובר במכשירים יעילים ופרקטיים שמנקים ושואבים בדיוק כמו כל מכשיר ניקוי אחר.

הם גם טובים מאוד בניקוי וילונות וריפודים

וחלק מהדגמים האיכותיים שלהם יכולים לגרום לשטיח שלך להיראות נקי כמו שטיח עומד. למרות שהם לא מבטיחים ניקוי מושלם, שימוש בשואב רובוט יכול להביא אותך לאן שאתה הולך באופן ידני. מצויד בחיישן LDS בעל דיוק גבוה, ה-Mi Robot Vacuum 2 סורק את החדר 5×360 מעלות לשנייה, תוך שימוש באלגוריתם ה-SLAM המרשים שלו כדי להראות את נתיב הניקוי הטוב ביותר ברחבי החדר. אתה יכול להתאים אישית את מיקום הניקוי במפה דרך Mijia. APP, ואז הרובוט המטאטא ינקה את המקום שתציין. עוצמת היניקה המקסימלית של Robot Vacuum 2 הוגדלה מ-1800 Pa ל-2000 Pa כדי לשפר את יעילות הניקוי.

זה מאפשר לרובוט ליצור אחיזה מושלמת גם על משטחים לא אחידים ולאסוף לכלוך. מברשת שטיח טורבו היא הדרך המושלמת להסיר לכלוך שנלכד עמוק בתוך הסיבים.

עיצוב המברשת הבודדת של Xiaomi עושה עבודה לא רעה בניקוי שטיחים

אבל את השטיחים הקלים האלה יהיה צורך להרים תחילה או שיש סיכוי טוב שהם יימשכו לתוך הגלילים של המנקה ויגרמו לעצירה מאולצת. אבל בדיוק כמו שואב האבק הידני הקודם של Xiaomi, ל-Dreame V9 Pro יש גם פח אשפה קטן למדי שתצטרך לרוקן לעתים קרובות.

במקביל, ה-Dreame V11 נחשב לשואב האבק האנכי הטוב ביותר של Xiaomi. שלב את זה עם עוצמת הניקוי המעולה ויכולות הניווט המעולות של ההיגיון החדש של Xiaomi, מופעל בינה מלאכותית, ויש לך ואקום שקשה לנצח אותו.

זוהי פשוט אחת האפשרויות הטובות ביותר לניקוי עמוק של שואב האבק הידני של Xiaomi

הוא מגיע עם ארבע מברשות נפרדות כדי לעזור לך לנקות סצנות שונות בצורה חלקה. רק לאחרונה Xiaomi התחילה ליצור לעצמה שם בתעשיית שואבי האבק. כעת, LDS היא רק אחת מתכונות הניקוי מרחוק המתקדמות ביותר הקיימות כיום.

זה יכול לעשות הרבה עבודות ניקוי קטנות

אבל בעיות מתעוררות כאשר העבודה דורשת יותר כוח יניקה. Mi Robot Vacuum נטען אוטומטית כשהסוללה חלשה ומעולם לא היה לי רגע שבו שואב האבק כבה במהלך הניקוי כי הוא לא יכול היה לחזור לבסיס. כמו כן, חיי הסוללה של ה-Mi Robot Vacuum היו גם מעל הממוצע, וגיליתי שברוב המקרים השואב מנקה לי בקלות את כל הבית שלי (רק 1,350 רגל מרובע) מבלי לחזור לתדלק. בהגדרות יניקה בינוניות.

לבסוף

דגם ה-Xiaomi Mi Vacuum 1 יכול לחזור לבסיס הטעינה שלו כאשר אחוז הסוללה מגיע ל-20%. לאחר שהרובוט סיים לנקות, או אם הסוללה יורדת מתחת ל-20 אחוז בזמן הניקוי, הרובוט יחזור לבסיס הטעינה. לאחר שהסוללה טעונה ב-80%, הרובוט ממשיך בפעולות הניקוי הממתינות.