תכנות זה תחביב. לא מדובר רק במערך המיומנויות שאתה יכול לרכוש, אלא גם במסע ובחוויה. עבור אנשים מסוימים, תכנות היא דרך לבטא את עצמם. עבור אחרים, זו הזדמנות ללמוד יותר על טכנולוגיה וכיצד היא פועלת. . עבור חלק, זו הזדמנות למצוא קריירה חדשה. השפה שאתה מעוניין ללמוד נקראת שפת היעד. ברוב תוכניות C#, שפת היעד היא C#. . C היא השפה הכי כללית. אתה יכול לכתוב תוכניות ב-C שפועלות כמעט על כל דבר, מטוסטר ועד מחשב על.

כדי להפוך את התחביב למקצוע ולמצוא משרת תכנות ראשונה בהייטק, דברו עם enterview.co

תכנות היא מיומנות חשובה בעולם של היום. זה הפך להכרח עבור אנשים שרוצים להצליח בקריירה שלהם. כישורי תכנות נחוצים עבור תעשיות רבות, כגון פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות ועוד. זוהי מיומנות הכרחית כי היא פותחת כל כך הרבה הזדמנויות.

קיימות שפות תכנות רבות, חלקן פופולריות יותר מאחרות.

זוהי רשימה של כמה משפות התכנות הפופולריות והנפוצות ביותר:

-ג'אווה

-C++

-Python

-JavaScript

-PHP

ג’אווה

Java היא שפת תכנות שפותחה בשנות ה-90 על ידי ג'יימס גוסלינג וצוותו ב-Sun Microsystems. זוהי שפת התכנות העיקרית המשמשת לפיתוח אפליקציות אנדרואיד. Java משמשת גם בתחומים רבים אחרים, כולל שולחן העבודה, התקנים משובצים, תוכנות ארגוניות ומשחקים.

שפת התכנות Java היא שפה מונחה עצמים, כלומר יש לה מחלקות ושיטות. ה-Java Virtual Machine (JVM) מבצע את ההוראות הללו בחומרה של המחשב.

מתכנתים יכולים להשתמש ב-Java כדי ליצור סוגים שונים של יישומים כגון משחקים, דפדפני אינטרנט, אפליקציות שולחן עבודה או אפליקציות ניידות לטלפונים וטאבלטים של אנדרואיד.

C++

C++ היא שפת תכנות למטרות כלליות. זוהי אחת משפות התכנות הנפוצות ביותר בעולם.

C++ היא שפת תכנות מונחה עצמים. משמעות הדבר היא שהוא מדגמן דברים כאובייקטים, שיכולים לייצג כל דבר, מאנשים ועד אובייקטים דוממים ועד למושגים מופשטים כמו מספרים או קבוצות של מידע.

C++ היא שפה בהקלדה סטטית, כלומר עליך להצהיר על הסוג של כל משתנה לפני השימוש בו. המשמעות היא שהמהדר יכול לתפוס שגיאות רבות בזמן ההידור ומפחית את הצורך בבדיקת סוגי זמן ריצה ואיסוף אשפה

פייתון

Python היא שפת תכנות ברמה גבוהה. זוהי אחת משפות התכנות הפופולריות ביותר בעולם. Python היא שפה מפורשת בקוד פתוח ופילוסופיית העיצוב שלה מדגישה את קריאות הקוד.

מתכנתים יכולים להשתמש ב-Python כדי לעשות דברים רבים, כמו יצירת משחקים, גרפיקה ואנימציות, יישומי מדעי נתונים ומסגרות לפיתוח אתרים.

לפייתון יש יתרונות רבים על פני שפות תכנות אחרות כמו C או Java. קל יותר ללמוד את השפות הללו ויש לו קהילה גדולה של מתכנתים שיכולים לעזור בכל בעיה שיש למתכנת בזמן לימודו.