הרבה אנשים חכמים שמתחילים להשקיע בגיל צעיר לראשונה מבינים שצבירת חובות ותחזוקתו בטווח הארוך יעלו להם יותר כסף בטווח הארוך, כי בסופו של דבר הם משלמים ריבית רבה.

אם תימנע מחובות צרכנים ותתחיל להשקיע מדי חודש בגיל 20 או 30

אתה תהיה מיליונר כשתצא לפנסיה. אפילו בעלי הכנסה זעומה יכולים להפוך למיליונרים אם הם חוסכים בשקידה, מנהלים את ההוצאה החכמה שלהם וממשיכים בכך מספיק זמן. כל מי שמתחיל לחסוך בגיל 25 יכול להפוך למיליונר עד גיל 71.

אם אתה חוסך השקעות של 200 דולר לחודש במשך 40 שנה

אתה הופך למיליונר. השווה זאת לחיסכון של 50 $ לחודש, ותהיה מיליונר תוך 15 שנים בלבד. אם אתה מתחיל מאפס בגיל 60, יהיה עליך לחסוך עצום של 121,000 $ בשנה (עם תשואה נטו של השקעה של 8%) כדי לפרוש בגיל 67.

בהנחה שתשואה נטו של השקעה של 8%, אתה יהיה עליך לחסוך 11,500 $ בשנה כדי לפרוש כמיליונר בגיל 67. אם אתה רוצה לפרוש בגיל 67 בהנחה שתשואה נטו של 8%, אתה צריך לחסוך כ -30,000 $ בשנה רק כדי להפוך למיליונר.

אם אתה מיליונר בגיל 57, תחסוך 500 דולר לחודש. המשמעות היא שבגיל 25 אתה יכול להפוך למיליונר בגיל 58 ולכן לפרוש מוקדם אם אתה מתכנן מראש.

לדברי מומחים

אחוז ההכנסה שנותרה מאנשים שמוציאים כסף כדי לשלם מס אינו מספיק כדי לחסוך לפנסיה, שלא לדבר על להיות מיליונר. בעוד שרוב האנשים מתחילים במטרה להחזיק 1,000 דולר בחשבון חיסכון להוצאות חירום, מיליונרים צעירים רבים חורגים מהיעד הזה. בכל שנה יותר כסף יכול לעזור לך להשיג את המטרות הפיננסיות שלך, ואחת המטרות האלה היא להפוך למיליונר.

מי שרוצה להפוך למיליונר בכל גיל חייב לפקוח עין על הכסף שלו

אתה יכול להרוויח כסף על ידי עבודה במשרה מלאה או הקמת עסק. אם אתה רוצה יום שכר גדול יותר, אתה יכול להתמקד בהקמת עסק משלך, וזה מה שעשו רוב המיליונרים הצעירים שפרופילנו.

מיליונרים מתחת לגיל 25 תלויים בכמה מהר אתה מרוויח וכמה מהר הוא צומח. רוב המיליונרים מתחת לגיל 25 פתחו עסק במכללה או בתיכון. חלקם התחילו לעבוד כשהיו בני 14 ומעלה, חסכו והשקיעו מספיק כסף כדי להפוך למיליונרים עד גיל 20.

ככל שמשקיעים יותר כסף

כך קל יותר לבנות עושר בגיל צעיר. לסכום הכסף שתרוויח בבתי הספר הנכונים במהלך 10 השנים הקרובות תהיה השפעה עצומה על העושר שלך ככל שתתבגר ותהיה מיליונר. יש המון אנשים שהגיעו למעמד מיליונר אך מעולם לא הרוויחו 100,000 $ בשנה.

זכור שלמידה

היא מיומנות שאתה רוצה לחדד בשלב מוקדם של החיים ובילוי עם אנשים עשירים יכול לעזור לך ללמוד את הדרכים הטובות ביותר להגדיל את ההכנסה שלך ולהקים עסק רווחי. מכללה ולימודים לתואר שני עולים כסף, והם יכולים לגרום לך לחובות, אבל אם אתה באמת רוצה להיות מיליונר, אתה צריך ללמוד במחיר גבוה את כל מה שאתה צריך לדעת על רוב הדברים.

אנחנו לא אומרים שצריך להפוך לבודד כדי להרוויח כסף, אבל אם חיי חברה אינם בראש סדר העדיפויות שלך, ייתכן שתרצה להפוך למיליונר עד גיל 20. אנשים חכמים רבים השיגו מיליונר. מעמד עם אורח חיים צנוע.
כדי לבדוק מידע בנושא של איך להיות מיליונרים בגיל צעיר באפשרותך לגשת לאתר money-time.co.il

הרוב המכריע של המיליונרים הצעירים משיגים את מצבם הכלכלי על ידי השקעת כסף

בין אם הם מפורסמים ובין אם הם נולדים למשפחות אמידות, הם משקיעים כסף בחריפות בבורסה, בחברות או בנדל"ן. הדרך הקלה ביותר להפוך למיליונרית בנדל"ן בגיל 20 היא אם רוט IRA שלך (חשבון אפוטרופוס) בבעלות חברת REIT (חברת נדל"ן).

לצעירים יש הרבה כלי השקעה חכמים ויעילים במס לבחירה לחסוך ולהשקיע לעתיד. כדי לעזור לך להגיע לרף שבע הספרות תוך 30 שנה, ריכזנו תשע עצות לאנשים שהפכו למיליונרים בגיל צעיר לאחר שלמדו מאות מיליונרים תוצרת עצמית.

בהתחשב בכך שקשה לחזות תשואות השקעות

הדרך הקלה ביותר לפורח מאוחר להפוך למיליונרית היא להתחיל מגיל 8 ולהרוויח יותר. כעת, כאשר אנו מכירים מקורות הכנסה והזדמנויות השקעה שונים, אין לנו ברירה אלא לחשב כמה כסף ילד צריך לפני שהוא הופך למיליונר, שהם כ -20 מיליון דולר.

הסטודנט המיליונר השני שלי עקב אחר התוכנית שלי והפך למיליונר בגיל 23

עבור אנשים מסוימים, מאוחר מדי להיות מיליונר מתבגר, אבל זה לא אומר שיהיה קשה להיות מיליונר. או יזם בגילם: רק בגלל שבחרת לעקוב אחרי החלום שלך בגיל שלך לא בהכרח אומר הרבה; ומיליונרים בגיל העשרה מוכיחים שהדבר היחיד שחשוב הוא מחויבות, גמישות ולעולם לא לוותר.